Weer een mijlpaal: tanden poetsen!

Aaaaaaaaaaaahhh wat een verademing! Vandaag liet Abdullah mij zomaar zijn tandjes poetsen. Hij hoorde opeens het geluid als de tandenborstel over de tanden hmm ja.. borstelt haha. En volgens mij vond hij het geluid heel interessant. Zomaar liet hij mij, ik was bang dat als ik even met de borstel uit zijn mond ging dat hij me dan niet meer liet. Maar moest wel want hij draaide telkens. En deed gewoon heel lief weer mondje open en bleef hij kijken naar me hoe ik het deed, haha masha'Allah. Wat een poeperd! Weer een mijlpaal!

Verder probeer ik veel met hem aan de hand te lopen, want wil zo graag dat hij begint te lopen. Begint steeds zwaarder te worden dat tillen van hem, alhamdulillah (alle lof aan Allah), want wil niet klagen natuurlijk. Hij vindt het wel steeds heel erg spannend als ik hem los probeer te laten. Moge Allah het vergemakkelijken, ameen. En ook voor dochter van mijn vriendin (Umm Jamila). Ik hoop echt dat die twee tegelijk gaan lopen of rond dezelfde tijd, lijkt me echt super leuk!

Nou, ik ga weer verder aan mijn lunch en dan ga ik ffkes douchen.. Abdullah slaapptt!!

xxx Bedankt voor het lezen van blog :D

472 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Oem Yasmina

    mashaAllah. wat goed om te lezen.
    Hier was het ook een drama en soms nog steeds.
    Ik als ik nu zeg: kom tandjes poetsen lopen ze naar de deur en wachten ze netjes voor de badkamer. Ik moet wel zeggen dat ik ze wel vaak zelf laat poetsen.. al moet ik dat eigenlijk doen, ik weet het!

    Hopelijk blijft ie het leuk vinden.

    xx

  • Umm-Jamila

    Maa sha-a Allaah!! : D En Allaahumma ameen! Kan ook niet wachten totdat onze kleintjes gaan lopen. Was het lekker weer, had ik het buiten "ge-oefend" met haar. Want buiten vindt ze sowieso heerlijk.

  • umm hudayfa

    Hahaha Alhamdulillaah, Insha'Allah gaat ie snel lopen ukhti! Lijkt me idd zwaar nu met je buik. Smakelijk eten! X

  • chethadragon