Zwanger!

En jawel.. alhamdulillaah! De tweede is op komst. Ik weet het al een tijdje, maar omdat ik zelf eerst graag wilde afwachten tot ik me er goed bij voel heb ik er even mee gewacht. Ik ben nu 12 weken, en wat gaat dat snel zeg bij een tweede! Hahaha..

Nogmaals, het heeft niks met jullie te maken of iemand specifiek, maar omdat ik het juist moeilijker zou vinden om het eerst iedereen te vertellen en dan af te laten weten heb ik voor deze optie gekozen. Als het alsnog fout gaat (moge Allah het behoeden) heb ik toch voor mijn gevoel het goede gedaan.

Moge Allah de vrouwen die zwanger willen worden verblijden met een goede zwangerschap, ameen. En de zwangeren begunstigen met een gemakkelijke bevalling, ameen.

Dikke kusss van mij!

1336 x gelezen, 1

reacties (0)


  • esra-nl

    proficiat..en inschallah heb je over een paar maanden een gezond kindje in je armen

    liefs
    esra

  • chethadragon

    gefeliciteerd

  • oum khadija

    mashaaAllah gefeliciteert

  • Tweedochters

    Macha Allah wat fijn, Moge Allah swt je kindje beschermen.ameen
    Salaam Aleikoem

  • Umm-Jamila

    Maa sha-a Allaah laa quwwata illa billah

  • mama-meisje

    Moge allah.je een gemakkelijke zwangerschap geven ameen..we schele 5 daagjes haha!

  • marielleke

    MABROUUUUK!!!! Moge Allah jullie een gezond kindje schenken dat op zal groeien als een vrome moslim, Ameen!

    xx um Y.