Echt saai geworden hier! :

Nou, ten opzichte van 5 jaar geleden is t hier echt saai geworden.


Het was toen veel gezelliger, mensen waren veel meer geinteresseerd in elkaar en meer actief met elkaars verhalen lezen.


Als ik het nu bekijk, is iedereen alleen maar met zichzelf bezig. Weinig reacties op vragen, weinig reacties op blogs, heel droog allemaal.. Nou als t zo gaat, hoef ik hier niet meer actief te zijn, hoor! Ik dacht ik kom terug juist omdat we weer een kindje wilden, maar het is niet meer hetzelfde als toen. Heel jammer! 


Oh en dat je je profiel niet meer kleurrijk kan maken en personaliseren, dat vind ik ook zo sneu van deze nieuwe site! Het was juist fris en leuk dat ieder zn eigen achtergrond had en nu is t net zo een medisch achtig site. Ik dacht dat ik eraan kon wennen, maar nee. Alle leuke aan deze site is weg!


Dan zal ik het maar gewoon als een info site gebruiken ALS ik daar nog wat aan heb... Blogs kan ik ook in een WORD bestand schrijven of zelfs met de pen in een boek. Is ook het beste, sinds het hier niet meer leuk is! Doei 

500 x gelezen, 3

reacties (0)


  • tuttuts

    Jeetje.....Toen je op fb bekend maakte dat je zwanger bent dacht ik echt "waarom heb je niets eerder op bb gezet?". Vandaag dacht ik...."Waarom krijg ik ineens nooit meer meldingen"....en ik ging dus even op je profiel kijken. Zie ik ineens dat je wel vanalles geschreven hebt!!! Waarom krijg ik daar geen meldingen van

  • lispeltuut

    Met je eens. Ik kan ook niet wennen aa de nieuwe site. Ik denk dat ik ga vertrekken hier.

  • lispeltuut

    Met je eens. Ik kan ook niet wennen aa de nieuwe site. Ik denk dat ik ga vertrekken hier.

  • mama-van-E

    Zo denk ik er ook over. Kan niks meer vinden hier. Kom heel soms nog kijken of iemand een blog heeft geschreven. Babybytes hoe die nu is. Niks voor mij!!

  • deliefste.

    Helemaal mee eens. Vind het ook erg jammer

  • ~Luna

    Je hebt helemaal gelijk! Ik denk dat het ook door de nieuwe lay-out zo is gekomen! Om deze reden zit ik zelf ondertussen ook een beetje op zwangerschapspagina, maar ik kan nog niet echt mijn draai ergens vinden.