Ik heb m!!

Hoooi meiden!!

Gisteren heb ik de ByKay draagdoek cadeau gekregen en ik heb em aardig onder de knie. Vandaag veel geoefend en ik vind het een top ding!! Ik ben van plan om zometeen mijn meisje goed in te pakken en dan lopend naar de winkel te gaan in de draagdoek.
Het is zo een fijn gevoel om mijn baby weer zo dicht bij me te voelen en dat vind zij volgens mij net zo fijn!!
Ze zakt alleen wat af na een tijdje, dus blijkbaar doe ik iets niet goed, maar dat komt wel goed.. Nog blijven oefenen..

Ben er zo blij meeeee!!! :D

Yee!!

477 x gelezen, 0

reacties (0)


  • S.L-S

    leuk! veel plezier!

  • -mama van L.

    Vond het ook weer fijn om men meisje dicht bij me te hebben maaaar ze wou er na 5min helaas weer uit dus had hem weer terug gedaan

  • -mama van L.

    Vond het ook weer fijn om men meisje dicht bij me te hebben maaaar ze wou er na 5min helaas weer uit dus had hem weer terug gedaan

  • mama-van-E

    hahah wat leuk schat! success nog !

  • BVMAMADAANTJE

    Strakker knopen, als ze afzakt !! Je moet altijd haar hoofdje kunnen kussen. Questie van oefenen. (en geen rugdragen in de By Kay) Een baby in een doek is een heerlijk gevoel !!!