Wat kan je lichaam toch liegen

Vandaag is ronde 19 aangebroken.
Zat gisteren op dag 26. Eerste keer dat mijn cyclus zo kort is.
Laatste maanden is het meer rond de 30 dagen.
Maar eisprong zal dan rond dag 13 zijn geweest
Maar hebben dag 14 en 15 en 16 geklust. Ik weet dat dit te kort op elkaar is.
Maar hadden er gewoon zin in.

Gaan met volle moed de volgende ronde in.

Als er in Mei nog geen positieve test uit komt. Dan moeten we een nieuwe afspraak maken.

1574 x gelezen, 1

reacties (0)


  • Nora9

    Vrijen wanneer je er zin in hebt en het hoeft echt niet dat het de zaadkwaliteit in de war gooit. Iedereen is anders. Bij ons waren er meer zaadcellen met een dag ervoor nog seks te hebben gehad dan dat er er twee dagen tussen hielden. Het moet ook leuk blijven dus seks wanneer je zin hebt vooral doen!

    Succes met de volgende ronde

  • Lady-Whistledown

    Heb je voor de eisprong geen gemeenschap gehad dan? Gebruik je ovulatietesten? Iedere dag seks vermindert de vruchtbaarheid echt niet hoor.

  • Freyfrey

    Nee. Ovulatie was vroeg deze keer aan temp te zien. Gebruik normaal wel ovu testen. Maar wil ook eens verder zonder. Geeft ook minder stress en maakt de sex ook minder verplicht.

  • Nog-even!

    Jammer... Waarschijnlijk was je sowieso te laat, dus dat kort op elkaar maakte toch al niet meer uit Volgende maand misschien wat eerder beginnen, vanaf dag 11?

  • Freyfrey

    Dat wou ik deze maand ook. Maar manlief had hoge koorts en griep

  • Nog-even!

    Daar doe je niks aan

  • Freyfrey

    Dat wou ik deze maand ook. Maar manlief had hoge koorts en griep

  • Liefgrootwensje

    Op naar de volgende ronde, fijn dat je vol goede moed er weer tegen aan gaat. geef niet op 🍀❤️