Nou inmiddels is Mica 6 maanden en 2 weken en aangezien ik de docters afspraak weer heb moeten verzetten voor haar 6 maanden check dacht ik dan schrijf ik nu maar een blog en de rest komt wel LOL.
Ze begint lekker lang te worden geen idee in cm maar dat vinden we snel uit het is geen dikkertje maar er begint eindelijk wel wat meer vulling te komen vond haar zelf persoonlijk hiervoor ietsje te dunnetjes maar nu is ze precies goed in mijn ogen. Echt vast voedsel eten dat doet ze nog steeds niet echt met pijn en moeite krijgen we er een heel klein beetje in misschien 5 mini lepeltje en we blijven oefenen maar forceren doen we niet ze is er waarschijnlijk nog niet aan toe en ik dacht zelf eigenlijk dat ze heel veel moeite met slikken had. Randy ging de proef op de som doen zonder dit met mij te overleggen want ik en mijn kinderarts zijn van mening dat je met groentjes moet beginnen en dan de rest langzaam opbouwen omdat ze anders makkelijk een zoete kauw kunnen worden en ik dat probleem al met Jona heb waar ik dus ook met fruit ben begonnen omdat hij de rest weigerde en nu nog weigert hij zijn groente en is tot op heden graat mager geweest vanwege zijn slechte eet gewoonte en waarvan ik vrees dat het later gaat omslaan. Maar goed Randy had haar dus een baby bisquitje gegeven dus eigenlijk gewoon een kaakje en dat verdween in no time als sneeuw voor de zon en om het mij te laten zien gaf meneer haar nog 1 kaakje en ook die was zo weg. Maar goed ik blijf lekker stug volhouden zolang zij haar groentjes niet wilt eten dan geef ik haar ook nog niets anders mits mijn arts anders aangeeft. Er is niets mis met haar ontwikkeling want bijdehand is ze genoeg ze zei twee weken geleden toen ik weg liep luid MAMA en bleef dat ook met regelmaat herhalen en als ik dan te voorschijn sprong vond ze dat dan ook enorm grappig dat dat werkte als ze MAMA roept dat ineens ik dan te voorschijn kom. Ze heeft dat trouwens al een paar dagen niet meer gedaan dus wie weet is ze het weer even kwijt whahahahahaa. Maar sinds een paar dagen kan madam ook zitten in het begin vond ze het maar eng en zwaaide ze al tuimelend met haar vuistjes in de ronte en maakte een soort angstig huiltje dus dan maar weer neer leggen maar een paar dagen gelden kwam er een vriendinnetje die 8 maanden is langs en die kon al heel goed zitten en nu lijkt ze het wel erg leuk te vinden als we haar ook laten zitten ben benieuwd of het kopieer gedrag al zo vroeg werkt ik denk het wel want ze rent ook gillend achter de jongens aan als die rondjes rennen al gillend door het huis(zij loopt dan te rennen in haar loop kar)ze vind dat maar al te leuk dus ik denk dat mijn lieve kleine stillem meisje zich langzaam aan het ontpoppen is tot een van de schavuiten zoals ik er hier al 2 van heb rondlopen.
Mica heeft ook sinds 2 weken nu oorbelletjes we zijn toch over stag gegaan nou ja ik Randy wilde het eigenlijk al de hele tijd ik ook wel maar iets streek gewoon tegen mijn haren in maar ik vond het wel erg leuk en na nog met een andere vriendin die verpleegkundige is gesproken te hebben en die toch ook wel aangaf dat dit de beste leeftijd was als je het wilde doen dus hebben we het laten doen en het ging probleem loos en alles is al mooi genezen en het ziet er gewoon weg snoepig uit.
Verder hebben we ons eerste gesprek voor Luca op school gehad en zijn kleding voor school is binnen(ja hier in Canda hebben ze school kleding) en Luca is reuze enthousiast liever gisteren dan vandaag. Hij gaat ook al wel naar school op zaterdag en dat is de nederlandse school maar dit is toch weer anders.
Jona is inmiddels ook helemaal uit de luiers die hebben we nu ook al weer een tijd zinnelijk zowel dag als nacht en dat scheelt al weer een hoop die fase zal ik echt missen als kiespijn whahahaha...! Jona word ook wel steeds mondiger hij is nog steeds niet een "social butterfly" hij vind eigenlijk niemand interesant om kennis mee te maken en vind dus ook niemand leuk behalve de mensen die hij al kent en die hij meer dan 1 keer per week ziet dus je begrijpt dat dat dus een beperkte wereld is maar hij is blij met zichzelf en heeft de grootste lol met andere kinderen speelt hij wel als hij maar een geruime tijd krijgt om ze te observeren.
Ik heb inmiddels de Lisisectie of hoe je dat ook in nederland noemt gehad en ben nog steeds herstellende maar het valt me niet tegen. Hoewel ik toch wel weer een gesprek aan gaat met de arts want ik heb nog steeds last van mijn baarmoeder en ik zelf vind dat de pijn toch echt te extreem is als ik ongesteld word en ben en ga toch eens kijken wat de mogelijkheden zijn ik kon best inkomen dat mijn baarmoeder moest helen maar soms is het gewoon genoeg geweest..! Dus dat verhaal word nog vervolgt..!
reacties (0)