In Maart zaten we in een roller coaster van gevoelens... want ons kindje kon wel eens een ziekte hebben omdat hij verdikte nekplooi had.
Daar voor een NIPT test gedaan. Bij de 20 weken echo en de NIPT uitslag was er niks aan de hand!
Eindelijk tijd voor genieten!
Kregen we pas geleden een rekening op de mat van de Menzis of we even 345 euro eigen risico wilden betalen binnen 14 dagen!
Ja eigen risico! Hmm maar waar voor?
Uitgezocht en ja het bleek voor de NIPT test te zijn!!!! Ik was ontzettend kwaad! Het zou volledig vergoed worden omdat het onder Medisch viel!
Ik de Menzis gebeld, die heeft het uit gezocht en bleek dat het vanaf dit jaar al iedereen er voor moest betalen,alles voor de baby valt binnen het pakket
behalve deze test!! Ik kwaad het ZH gebeld wat voor grapje dit was?? Die was ook enorm kwaad en belde Nijmegen op!
Later die dag kreeg ik van haar te horen, dat zowel hun ALS nijmegen hier niet van op de hoogte waren!!! En bedankt weer Rutte!
Ze bood haar exeuses aan en zei er bij dat Menzis de meest slecht uit betaalde verzekering was die er bestond (gelijk heeft ze)...
En dus ook bedankt Menzis!
Nu worden we weer dus herinnerd aan die truts van het echo bureau die niks had moeten zeggen! Het gedoe in het ZH, 6 weken in spanning
en waarvoor????? Zoals iedereen en ook wij al verwachtte: VOOR NIKS!!!
En dan moet je ZELF ff de rekening voor betalen! Binnenkort moeten we weer naar die echo bureau en die krijgen het nog wel ff te horen van ons.
Vind het gewoon rond uit gebelachelijk dat je een vrije mening mag hebben, maar als het er op aan komt en er geen gehoor aan wordt gegeven!
reacties (0)