Met de deur in huis: met de kleine gaat het goed. Groeit fantastisch, is weer 2 dagen ingelopen ten opzichte van de vorige echo.
Gelukkig, want ik ben de afgelopen weken flink ziek geweest, en dan haal je je natuurlijk weer van alles in je hoofd.
Gisteren hadden we het intakegesprek met de arts voor prenatale diagnostiek. Goed gesprek, de arts had zich goed voorbereid door ons dossier te lezen - dat is ook wel eens anders geweest, dus daar waren we blij mee.
To the point, eerst een echo, alles in orde bevonden, en meteen maar besproken dat er een vlokkentest gaat komen.
Ze heeft nog even verteld hoe het in zijn werk gaat, en dat er eerst gekeken wordt hoe het zo veilig mogelijk uitgevoerd kan worden. Dat als dat niet kan, je doorgestuurd wordt naar een academisch ziekenhuis.
Duidelijk!
Ik ben er niet bang voor. Heb het allemaal al eens meegemaakt dus het zal wel meevallen. Ik heb er zelfs niet een traumatische ervaring aan overgehouden, ook niet als ik er heel heel hard over nadenk.
Het is alleen weer zo reuze spannend allemaal, het moet wel weer gaan gebeuren, en dan ook weer op het wachtbankje voor de uitslag, dat is dan weer wel vervelend.
26 oktober om 8.50u mag ik komen, dan ben ik (volgens de eerste termijnecho) precies 12 weken zwanger.
28 oktober mag ik dan al komen voor een controle-afspraak.
Nog 3 weken wachten dus...
reacties (0)