VK en geboorteplan..

Zo,

Gister weer bij onze verloskundige geweest! Bloeddruk gemeten, 120/60, dus prim in orde, buik zag er goed uit, ( wauw geen striae!!) en hebben het hoofdje van ons kleinje weer even goed kunnen voelen! kindje was nog niet ingedaald, maar dat hoeft ook nog niet perse.. Moet binnenkort wel beginnen met indalen, maar daar had ze alle vertrouwen in omdat kleintje al zo lang keurig netjes met hoofdje richting uitgang ligt! Dus ze was weer tevreden en wij dus ook!

Volgende keer bij haar gaan we het hebben over het geboorteplan.... Eigenlijk geen idee wat ik er eventueel in kan zetten.. Kijk als dit nou ons 2e kindje was, dan had ik waarschijnlijk wel een idee, want dan heb je het allemaal al een keer meegemaakt.. Maar nu.. Ik zal eens even kijken op intenet wat ze erover zeggen.. En als jullie ladies nog een leuke of goede tip hebben zijn die ook altijd welkom!! Weet alleen 1 ding zeker.. Ik wil wel muziek horen..! Van mijn favo Michael Buble... Word ik namelijk altijd erg rustig en vrolijk van... Draai hem altijd, dus lijkt me tijdens bevalling ook wel fijn..

Zijn er nog meer die met geboorteplan zitten??

Zo dit was het weer even wat betreft baby-update...

Liefsss

415 x gelezen, 0

reacties (0)


  • essieesther

    je kan er in laten zetten dat je wel of geen stage lopers er bij wil en hoe je tegen over pijn bestrijding staat.
    maar vertel vooral alles tegen je man hij kent je het best en weet wel wat jij echt wel en echt niet wil.

  • lente mama

    als het persen niet zo wil lukken is het fijn en leuk als je een spiegel ervoor kan zetten. je ziet dat het kindje geboren worden, dit motieveert erg om goed en hard te persen, ook omdat je dan ziet wat er gebeurt ipv op de vlk af te gaan! (ook als het persen wel goed gaat, is dit fijn om te zien!)