Hi dames daar ben ik weer.
Vanmorgen ben ik bij de fertiliteitsarts geweest voor een echo omdat ik nog altijd niet bloed. Hier was meteen een cyste van 45 mm te zien en een heel dik bms van 14 mm. Maandag haal ik de Provera op om de menstruatie op te wekken in de hoop dat de cyste dan ook kleiner wordt of weg gaat.
Wat ik misschien wel het ergste vond, is dat er werd gevraagd om mijn gewicht. Want ja hun zien daar natuurlijk ook wel dat ik aardig aangekomen ben (lees een dikke 20 kilo na mijn miskraam, zucht) Nu is het zo dat ze mij niet meer verder mogen helpen, wat ik ook wel snap want ik heb gewoon veel meer kans op complicaties mocht ik zwanger raken. Dat weet ik natuurlijk wel maar probeer het altijd weg te stoppen. Wat ze nu doen is ''stiekem'' toch verder helpen maar dan moet ik beloven dat ik er nu alles aan ga doen die kilos weer kwijt te raken. Gelukkig loop ik al bij een voedingsconsulente maar met al die tegenslagen is het zo verdomde moeilijk om gewicht te lezen. Heel slecht en zwak van mij, maar ben een emotie eter en vind daar mijn troost in.. pff. Ze heeft mij beloofd dat wanneer mijn BMI weer onder de 35 is, ik over mag op hormoon spuiten! dit is echt een enorme motivatie voor mij om er nu echt weer wat aan te doen! Het moet mij ook echt lukken want ben eerder 30 kilo kwijt geraakt! Vind het ook echt zo ontzettend lief dat ze mij toch blijven helpen, ookal mag dit volgens het protocol echt niet! Voel me wel een beetje dom dat ik het zo ver heb laten komen... Ze bood ook aan om in gesprek te gaan met een psycholoog omdat ik een emotieeter ben en om mijn verlies van de miskraam en alles er omheen een plekje te kunnen geven hmmm ja.. daar loop ik nou niet echt warm voor.. maar goed ik denk er over na.
Mijn nummer 1 prioriteit op dit moment is dus om weer op een BMI onder de 35 te komen! Dit is een goede schop onder mijn kont om er iets aan te doen. Ik ga er voor!
reacties (0)