Levi zindelijk en mama is een deus!

Ja, noem mij maar bij voorbaat een deus.........mijn nichtje was anderhalf toen ze helemaal zindelijk was. Ik had me er niet zo in verdiept en dacht dat dit 'normaal' was.

Dus na een paar dagen geoefend te hebben snapt Levi het potje, en plast erop, en perst als hij moet poepen. (als ik het niet ieder uur doet, doet hij het wel in zijn pamper hoor!)

Dus was en ben heel trots, maar toen ik te horen kreeg dat het heel extreem vroeg was begin ik te twijfelen. Wat zal ik doen? Doorgaan en dat hij heel snel zindelijk is. Of hem 'lekker zijn gang laten gaan' omdat hij net een jaar is?

Moeilijk hoor.....is er iemand met net zo'n ervaring?

Voel me wel een beetje een deus, maar ja de titel van mijn blog zei al genoeg he?! hahaha

467 x gelezen, 0

reacties (0)


  • natascha en rick

    nee jo gewoon doorgaan lekker laten doen niks te vroeg als hij het bergijpt gewoon mee doorgaan
    xx

  • mama van D.E.V

    Volgens mij is het niet te vroeg! In mijn land beginnen we al als ze 8 maanden zijn. Dat vind ik wel iets aan de vroege kant, maar als Levi het nu door heeft, kan je beter doorgaan.
    Anders begrijpt hij straks ook niets meer van.
    Gewoon blijven doen zou ik zeggen!
    Ik ga Dijowy ook binnekort leren om een potje te gebruiken!
    Liefs Cat

  • melinda

    als hij het begint te snappen lekker doorgaan! des te eerder ben je uit de luiers ;-)

  • samba mama

    als het werkt gewoon doen hoor, die mensen zijn jaloers als ht lukt. Super zo snel, weinige zullen het na doen!!!
    liefs sas

  • *annoniempje*

    net zoals aoife en liekje zegt als levi er plezier in heeft moet je er niet mee stoppen en gewoon lekker doorgaan.
    succes ermee
    en wat is het toch een rote jongen
    liefs natasha

  • mama van mila en dani

    ik hoorde dat2 2,5 normaal was.. dus ik laat milaa vanaf mei als het warm is lekker met de blote billen lopen en maak dduidelijk als ze moet plassen dat dat op het potje moet.. potje klaarzetten en dan moet het lukken dan is ze ook 20 maanden ofzoo.. als die het goed snapt waarom niet? x x x

  • MamaLiekje

    Ow ja, ik ben er nog helemaal niet mee bezig, maar als Levi het leuk vind en hij doet er ook met plezier aan mee dan heb geen reden om ermee te stoppen toch? Go Levi :D

  • Aoife.

    Ook interessant om te lezen!!

    http://www.ouders.nl/moff2006-boucke.htm

  • Aoife.

    Hey hey, geen ervaring, maar ik zou er lekker mee doorgaan. Zolang hij het gewoon leuk vindt zie ik er geen kwaad in. Ik las een tijd terug in een blad dat ze er in China altijd met 12 maanden mee beginnen haha.
    Liefs