Hallo dames,
Ik ga even een klaagblog schrijven, dus voor de gene die geen zin erin hebben.....
E. Is me vanaf gistermiddag gek aan het maken. We gingen naar de winkel voor kerstkadootjes te halen. Hij kreeg al heel snel van papa een doosje met autootjes zodat hij iets had om vast te houden. In deze winkel begon het al met gillen omdat meneer zijn zin niet kreeg.
De tweede winkel was echter verschrikkelijk. Hij wilde zelfs niet keer uit het karretje komen en gilde de hele winkel bij elkaar. Goed. Ik pak hem er toch uit en door dat hij zich ging gooien heb ik hem aan een arm en been de winkel uitgedragen. Buiten kreeg ik hem beter te pakken en kreeg ik het na een flinke worsteling voor elkaar hem in de autostoel te krijgen.
Het zat er op dat moment niet meer in om met hem naar de lidle te gaan dus mijn vriend is alleen naar binnen gegaan en ik heb met een gillend kind in de auto gezeten. Ik heb hem volledig genegeerd. Laat maar lekker gaan, negeren is en blijft de beste oplossing.
De rest van de dag was het alleen maar zin proberen door te drijven, niet luisteren, gillen, schoppen, slaan en ga maar door. We zijn naar een verjaardagsfeestje van zijn neefje geweest en om half acht is hij naar bed gegaan. Dat ging helemaal goed. Maar toen wij om 1 uur naar bed willen gaan stond meneertje bij zijn deur. Oksy hij mocht bij ons komen. Een probleem hij ging niet meer slapen. Ik ben van 1 tot 4 uur de hele tijd met hem bezig geweest om hem stil te krijgen, maar alleen hysterisch gegil, schoppen, slaan was het antwoord. Om 4 uur ben ik maar met hem gegaan met hem voor een volgende dag gegil.
reacties (0)