Mijn buik doet zoveel pijn

Hallo Dames, 

Even van me afschrijven, na een nacht lang wakker liggen met gigantische buikpijn.

Sinds ik gestopt ben met de pil, heb ik gigantische last van mijn buik als ik mijn ovulatie heb. Op internet lees ik veel van dat meiden er een paar uurtjes last van hebben, maar ik heb het 1 dag voor de ovulatie tot het moment dat de ovulatie plaats gevonden heeft. Ik wist niet dat dit kon. maar in het ziekenhuis is het me de eerste maand verteld. Nou gaat het over het algemeen wel goed. Het is een vervelende zeurende pijn, maar niet dat ik door de grond ga. Dus dat scheelt.

23 april had ik mijn ovulatie en 22 april begon het al te zeuren, niet raar dus. 23 april zat ik echt te stuiteren van de pijn. Maar het was wel nog te doen met pijnstilling.
Maar wat normaal over zou gaan, blijft nu aanhouden en het word steeds erger. Vannacht in bed kon in me geen houding geven. Ik wist niet meer hoe ik moest liggen, de pijn zat echt aan de zijkant van mijn buik en trok naar mijn rug toe. Ik heb vanalles opgezocht op internet wat het zou kunnen zijn, maar alles wat het zou kunnen zijn daar zou koorts bij moeten zitten, en dat heb ik niet. 

Ik heb echt 2 dikke bulten ter hoogte van mijn heupen (net ernaast) Het lijken mijn buikspieren. Och nog even aankijken, heb de huisarts wel proberen te bellen, maar ja het is vakantie en dan zit die toch niet. en een vervangende arts..... Ik ben zo bang dat ik voor niets ga hahaha. 

Natuurlijk is bandenpijn ook langs gekomen. Maar dan denk ik kan dat zo vroeg in een zwangerschap. Ik weet absoluut niet meer hoe bandenpijn bij E. voelde. Dus als iemand die het wel nog weet er iets over wilt schrijven, dan kan ik een beetje vergelijken hahaha. En als iemand weet als het zo vroeg in een zwangerschap zou kunnen, dan hoor ik het ook heel graag ;)

Nou het is weer van me af. Als in de loop van de ochtend de pijn niet minder gaat worden, dan ga ik toen de vervangende dokter bellen. Ik hou jullie op de hoogte.

Liefst Birgitte

469 x gelezen, 0

reacties (0)