Na máánden van sproeipoep, doorlekkers, ruggers, werkelijk álles onder de shit, heeft Ruby vandaag voor het eerst een drolletje gepoept. Ongelooflijk, maar waar! En ik zat er zó op te wachten! Ik heb zo verschrikkelijk veel poepkleren uitgespoeld, duizenden wasjes gedraaid (als je de ondergescheten kleren te lang laat liggen, krijg je het er bijna niet meer uit!) en ik ben zo vaak rennend naar boven gegaan als ik alleen maar dacht te horen dat Ruby aan het poepen was (zodat er dan geen kans was op doorlekken, haha).
Het zat er al een beetje aan te komen, Ruby kan namelijk al heel goed eten. Ze gooit al steeds minder op de grond en eet steeds meer echt op. Net heeft ze meer dan een half aardappeltje op en zelfs de broccoli ging er in (dat aten we zelf en ik dacht 'laat ik het nog eens proberen'). Het is wel fijn dat het zo 'langzaam' gaat, ze heeft helemaal geen last gehad van dr darmpjes ofzo.
Voor nu ben ik erg blij. Ik hoop dat dit blijft, scheelt ook een hele hoop billendoekjes zo. En wasmiddel. En rompertjes. En luiers.
Tot snel!
reacties (0)