Buikpijn...

Ik wil zo veel doen en ik wil alle af hebben. De laapkamer, de babykamer.

Maar ik zit, of beter gezecht, ik lig op de bank met buikppijn. Denk dat ik rutig aan moet doen. Steeds zo'n harde buik. En de kleine schopt steeds zo hard. Heb het gevoel dat ik helemaal blauw ben van binnen.

Viel er ook nog eens een pot verf open in de gangkast op de overloop. Overal verf!!! Gelukkig was het latex en was het wel weer schoon te krijgen, maar jeeejtje, wat een werk!

Ik ben gewoon helemaal emotioneel. Weet niet zo goed hoe ik de dingen voor elkaar moet krijgen die ik wil.

593 x gelezen, 1

reacties (0)


  • mell1803

    Nog een leuke spreuk voor vandaag:

    Beginnen met een klein doel is altijd beter dan wachten tot je klaar bent voor een groter doel.

  • mell1803

    Geloof me, er komt een dag, een paar weken voor de uitgerekende datum, dat je SUPER WOMAN wordt! De meeste mensen noemen het ook wel nesteldrang.
    Dan gaat alles op de schop, emmer sop erbij, en dan komt alles weer goed. Ikzelf houd me daar aan vast. Wij hebben de babykamer nu leeggemaakt, met als gevolg dat het hele huis nu rommelig is. Maar ik heb me er maar bij neergelegd. Met drie kinderen van 9, bijna 12 en bijna 15 is het altijd wel rommelig natuurlijk, maar deze rommel is met een paar maanden ook weer weg.
    Komt goed schatje...

  • Naty

    Erg herkenbaar. Wij hebben hier een verbouwing achter de rug en zag het toen ook allemaal ffies niet meer zitten.
    Komt goed meid

  • snuffie1

    rustig aan meis en ja de zwangerschaps hormonen he?!
    neem je rust ook belangrijk!

    knuf

  • momtobeA

    stapje voor stapje...je hebt nog genoeg tijd, heb er zelf ook zo'n last van nesteldrang...lekker rustig aan doen..

  • BVchick

    Hai Feix!
    Ja druk druk veel te doen! je krijgt dalijk nog nesteldrang :D Nou je hebt nog tijd genoeg, dus een berg verzetten hoeft niet ineens! Dat van die verfpot is echt janken inderdaad! zou ik ook doen als ik niet zwanger/kinderrijk was hahaha, gelukkig is t nog schoon geworden.
    liefs

  • missy-p

    Even goed kalm aan doen!! Als je rustig aan doet, gaat het vast beter met de buikpijn & de emotionele rollercoaster.

  • nora en 3kindjes

    Dat is bandenpijn is heel normaal maar als je dat voelt even rust nemen liefs

  • ihsane

    Ik denk dat je idd rustig aan moet doen..

  • pookey

    Zo herkenbaar meid!! Komt allemaal wel goed hoor!!

  • misskaatje

    Hey meis, herken het wel hoor, gevoel van onmacht... Ik ben hier ook degene die schildert, behangt etc en ik mag dat nu ook gewoon even niet... Maar je wil zo graag he... Lekker flink janken, opkroppen is ook niet goed... En als je vriendinnetje hebt waar je je tegen af kan reageren lekker doen (ik heb een vriendinnetje die geen kinderen wil, kan ik altijd heerlijk tegen zeuren zonder dat ik dan van die goedbedoelde opmerkingen krijg...) En anders kun je hier natuurlijk even spuien...
    Harde buik is wel teken dat je even rustig aan moet doen... Ik heb soms ook harde buik maar is soms ook mn babietje die dan tegen mn buikwand aanduwt met zn kontje ofzo... Als het lang aanhoudt zeker even rustig aan doen... Maar snap je heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelemaaaaaaaaal!!!!

  • BVMAMADAANTJE

  • Mirel81

    Typische zwangerschapsemoties! Komt echt goed meid, vertrouwen in jezelf hoor!