Staan in de box!

Gisteren was ik aan het stofzuigen terwijl Droema aan het spelen was in de box.
Ineens hoor ik een hele grote schaterlach.
Ik kijk om...
En tot mijn verbazing staat Droema, met een super grote trotst glimlach, een tikkeltje wankelend, maar hele maal zelf in de box!
Ze was al een beetje bezig met optrekken, maar dit was dus de eerste keer dat ze zonder hulp ook echt zelf is gaan staan!
Tranen in mijn ogen, zo blij en trots ben in op mijn kleine meisje!!!

556 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Niekiemv3

    jeetje da's vlot.... ik ga de box ook maar laag zetten

  • Droempapaap

    Ik mis altijd alle primeurtjes haha

  • miiepj-aapie

    wat goed zeg!
    Kleine meisjes worden groot!

  • nora en 3kindjes

    hahahaha aaahhh goed he!! M trekt zich nu ook overal aan op dan draai ik me even om en hup staat ze weer tegen de muur of de tafel echt lachen

  • flappie23

    jaaaa wat goed

  • ikbenmoedergeworden

  • BVchick

    Hihi oooow wat geweeldig! En dat is nog best snel ook! Wat een mooi moment he! Lijkt een wonder als je kindje dat kan.

  • lovemykids

    zalig om te zien he, jazzlynn trekt zich nu al overal aan op en het lieftst als mama een jogging broek aan heeft hahaha je kan het je wel voorstellen he

  • ihsane

    geweldig is dat he.. die van mij doet dat nu overal, hij laat zich zelfs los.. of alleen met een vingertje vasthouden. ik denk dat ie ook wel gauw zal lopen.

  • tenc

    Dat is LIEF!

  • Doenjah

    SSSSSSuuuuuppppeeer DDDrrrroooeeemaaa!!!