Tijd voor verzoening?

Zoals ik gisteren al schreef, zou het na 8 jaar niet eens tijd worden voor een verzoening? Ik schets even wat er in de periode van 2005 tot 2015 gebeurde:


19-2-2005: Leer ik D. kennen in een café


20-2-2005: De 1ste kus


30-1-2007: Positieve zwangerschapstest, onverwacht maar zo welkom


20-2-2007: Ik zet de stap om definitief bij hem weg te gaan. Hij heeft al maanden een minnares. Ik trek even terug in bij mijn ouders


1-4-2007: Ik ga alleen wonen


19-9-2007: We zijn terug een koppel


23-9-2007: Onze zoon wordt geboren


2-10-2007: We gaan weer uit elkaar, zijn keuze (we zien hem bijna 3 maanden niet)


27-12-2007: Hij komt ons onverwacht weer opzoeken


2008-2010: Periode van aan en uit relatie, maar ik blijf alleen wonen.


3-3-2010: D. zijn jongste zoontje wordt geboren, de mama is M. ( De vrouw waar hij me mee bedrogen heeft)


25-4-2010: Ik begin een nieuwe relatie met een andere man.


26-9-2010: Einde relatie


D. zoekt opnieuw toenadering, maar ik hou de boot elke keer af.


18-2-2013: D. begint een nieuwe relatie met A.


11-3-2013: D. zijn vader (opa van Robbe) sterft


9-3-2014: Ik begin een nieuwe relatie.


30-6-2014: Einde relatie


We zijn nu een half jaar verder en D. heeft nog steeds een relatie met A. maar ik heb het gevoel dat hij de laatste weken ook terug meer toenadering zoekt naar mij toe. Hij heeft fel afgezien met de relatie met M. En heeft veel spijt ook t.o.v. Robbe. Wat er gebeurd is, kan hij niet meer goedmaken. Maar hij kan mss wel de verloren tijd inhalen? 2 kinderen kan hij niet gelukkig maken, maar mss wel eentje nog. Zijn huidige vriendin A. wil nog graag een kind van hem want zij heeft er geen. Hij wil niet meer want hij voelt zich er te oud voor (hij is 45) en heeft al 2 zonen. Gaat dit niet op hun relatie wegen? Zij wordt volgende maand ook al 36. Zij zal ook een keuze moeten maken. Ofwel blijft ze bij hem en blijft ze kinderloos ofwel stopt ze de relatie en gaat op zoek naar een man die wel nog kinderen wil? 


Ik weet als ik terug iets met mijn ex begin dat er dan GEEN kinderen meer komen. Dat risico wil ik niet meer nemen. Als Robbe zijn halfbroertje er is dan zal ik hem evengraag zien als mijn eigen zoon. Maar ja, zover zijn we nog niet. Ik forceer niks. Ik weet wel dat mijn gevoelens voor hem terug zijn en ik wil hem dat laten weten, maar ik moet wel zeker zijn dat A. dat niet te weten komt.

432 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mam1975

    Poeh lastig hoor, ik zou het zo ie zo rustig aan doen. Zeker niks uitsluiten maar kijken waar het schip strand. Het is ook al heel fijn ook voor Robbe dat jullie goed met elkaar omgaan en dat het geen haat en nijd is.mwant dat zie je ook veel vaker.

  • 3wondertjes L-R-D

    Een ex is een ex en niet voor niks laat hem!

  • mamavanD.

    Het heet niet voor niks ex he... NIET DOEN DUS

  • anna70

    Ik zou geen nieuwe relatie met je ex aangaan, al is het alleen maar voor je kindje, straks is hij net weer een beetje aan de situatie gewend, gaat papa weer weg omdat hij een ander heeft of om een andere reden.