RIP Oma

Ik wil hier graag even neerschrijven... mijn oma, die 7 jaar in het rusthuis was en de ziekte van Alzheimer had is gisteren overleden op 90 jarige leeftijd.


Mijn vriend en ik waren erbij toen ze stierf.


Vanavond ga ik met mijn papa en zus nog groeten in het funerarium. Ook vrijdagavond ga ik waarschijnlijk nog groeten. Dan is mijn vriend zijn dochter bij ons. Hij zegt dat mijn plaats daar is en hij wel bij de kids zal blijven. Zaterdag gaat hij dan mee naar de begrafenis om mij te steunen <3 Hij staat ook als mijn vriend op de doodsbrief. Ik ga de doodsbrief om half 5 bij mijn papa halen en dan gaan we naar het funerarium. Ik heb ze nog niet opgebaard zien liggen, wel toen ze stierf en pas gestorven is. Morgen komt ze in de krant omdat het donderdag een feestdag is en er geen krant is. 


457 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Dreamgirl2014

    Bedankt Nina, herborenmama en Laurake Gisteren nog naar mijn oma gaan kijken, samen met mijn papa en mijn zus. Ze lag heel mooi opgebaard, juist een pop Vrijdagavond is het de laatste groet met open kist en zaterdag wordt ze dan begraven bij opa Gaat nog wel moeilijk zijn, heb al elke dag gehuild als ik aan haar dacht of een tekst las. Vandaag staat ze in de krant (Belang van Limburg) Jeanne Bormans. mijn vriend is zo een steun en toeverlaat. ik kan hem niet genoeg bedanken. hij zegt dat het vanzelfsprekend is, dat ik zijn partner ben in lief en leed

  • Laurake85

    Heel veel sterkte in deze moeilijke periode,heb in Dec '13 hetzelfde meegemaakt bij men opa,en heb het ook moeilijk gehad!
    Praten helpt!

  • herborenmama

    Was van mij ook zo,ik zei 'meme ik zie je graag,neem nu maar de rust die je nodig hebt' er rolde een traan langs haar wang en ze was weg...geniet nu van de laatse dagen dat je haar nog kan zien,het klinkt mischien raar maar het zijn wel de laatste dagen dat jullie samen kunnen zijn en dat je nog tegen haar kan praten ook al zegt ze niks terug.knuf!x

  • nina2014

    gecondoleerd

  • Dreamgirl2014

    Dank je... zo is het ook gegaan ik heb haar hand vastgehouden en nog iets gezegd en toen is ze zachtjes ingeslapen

  • herborenmama

    Veel sterkte meid,ik weet goe lastig het is je oma te verliezen:Sad van mij is het nu 5 jaar geleden en ik had ook haar hand vast toen ze stierf,ik wens je veel sterkte toe en vooral blijven praten en je gevoelens uiten