1 April

Nee, het is geen grap.. Ik ben inmiddels alweer begonnen met de Decapeptyl..

Even een kleine uitleg, tijdje weg geweest.. Wel veel gekoekeloerd op babybytes, maar bewust geen blogjes geschreven. Inmiddels alweer 500 dagen lid en onze (echte) icsi poging achter ons kunnen laten.

Gister 1 april, had ik weer een start echo. Dit om te kijken hoe het er van binnen voor staat? Vorige keer had ik namelijk een cyste vandaar nu alvast de start echo..

Echo zag er super uit, mijn slijmvlies was/is super dun en geen enkele cyste.. De verpleegkundige zei dan mag je nu een maand aan de pil en dan vervolgens starten met het hele traject.. Uitgelegd dat is zo verschrikkelijk ziek word van de pil en ze ging even met mijn GYN bellen.. Het eerste wat hij zei was, wil ze nog geen IVM.. Nee, ze wil nog geen IVM. Vervolgens hoor ik hem zeggen laat haar dan maar met decapeptyl beginnen en over 3 dagen starten met gonal-f 75 en over 10 dagen terug komen voor een eerste echo. Zooo, maar dat gaat dan in één keer als een speer, dacht ik bij mijzelf. Wel nog even bloedprikken om er zeker van te zijn dat mijn oestradiol waarde echt niet verhoogd is.

Gister om 16.00 uur terug gebeld en ja hoor, alles is rustig van binnen en gisteravond mocht ik gelijk mijn eerste deca zetten. Helemaal top, voor het eerst heb ik het gevoel dat mijn lichaam eindelijk is een keer mee werkt en dat alles lekker ''snel'' gaat.

Morgen starten met de gonal-f 75 en volgende week maandag terug komen voor de eerste fm.

Wederom is zijn de hormonen naar beneden gestelt. Dit omdat ik de vorige keer weer overstimuleerde.. Gelukkig wel een punctie gehad, maar door de overstimulatie wel veeeeel eitjes verloren gegaan.

Nu eerst maar is wachten hoe ik op deze hormonen reageer.. Er lagen in ieder geval al weer veeeeeel eitjes klaar..

Word vervolgd..

420 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bibaa

    hoe slaan de hormonen aan, of nog geen FM gehad? grts en veel succes

  • mammietobe2

    Succes meis. Ik duim voor je.
    Liefs

  • sassia4

    wat spannend allemaal:) en fijn dat het nu zo snel gaat!!!j hopelijk is dat een goed teken en gaat de rest ook snel, in de zin dat je snel zwanger zult zijn:)!

  • miracle-mommy

    nou fijn dat het in elk geval een keertje meewerkt, hopen dat het nu allemaal zo vlotjes gaat! duimen voor veel mooie en bevruchte eitjes!!

  • karin30

    En ben je vandaag al voor de FM meting geweest????? Ik ga voor je duimen op hele mooie eitjes!!!

    Liefs

  • solange123

    Kannonne joh, dat gaat inderdaad weer als een speer bij jou! Lijkt me erg fijn in ieder geval (hier nog steeds aan de pil, jalalalala... 7 april aan de deca)
    Ik hoop dat dit de goede keer wordt voor jullie!
    XXX

  • Joma86

    spannende tijden meid. ik duim enorm hard voor jullie

  • ralletje

    Nou, dat gaat snel ineens! Heel veel succes de komenende weken!!
    xxx