A self confessed shopaholic

net als elke verslaving heeft het een oorzaak waaruit het probleem onstaat. zo zit ik achter me scherm te snakken naar een nieuwe fixx... en nee we hebben het hier niet over mijn volgende shot drugs of alcohol maar de vertederende maar ooh zo modieuze babykleertjes.

ik kan me goed herinneren mijn eerste aankoop aanschafde ik straalde net alsof ik net de hoofdprijs van 27.5 miljoen euro uit de staatsloterij had gewonnen. het idee dat mijn dochter of zoon dit aan zal hebben verwarmde mijn diepe moedergevoelens.

Zonder te weten of ik een dochter of zoon zou krijgen kon ik mezelf niet bedwingen om uit de winkels te blijven met gevolg dat ik voor de 18 weken echo(pretecho) al zoveel unisex kleren had net alsof ik elk moment zou bevallen .

Bij de tijd dat ik moest bevallen leek het net alsof ik zou bevallen van een tweeling zo veel spulletjes had ik inmiddels aangeschaft!! maar wat laat de tijd sneller gaan (40 weken in mijn geval 41 weken) dan dag in dag uit te gaan winkelen voor de aankomende spruit.

zoals elke toekomstige moeder was ik zo ongeduldig als een kind de avond voor sinterklaas dus naast het winkelen zorgde ik dat ik iets om handen had vooral omdat ik veel vrije tijd over had heb ik bijna alles gedaan wat met mijn zwangerschap te maken had na alle pretecho s, model lopen op de jonge gezinnenbeurs, en een professionele fotoshoot was ik nog steeds onverzadigbaar ondanks dat alles af was alleen de baby ontbrak

onder het mom dat het wel over zou gaan eenmaal me dochtertje dr zou zijn ging ik erop los en wat bleek nadat mijn prinsesje was geboren is het alleen maar erger en erger geworden want ik weet nu welke kleertjes dr het mooist staan en welke kleuren het best bij dr tint past..

zo slijt ik mijn tijd in winkels webshops ''underground boetiekjes"" op zoek naar een nieuwe fixx.. het gevoel wanneer ik mijn aankopen in dr kast doe is ombeschrijvelijks en de slagroom op taart is wanneer mijn prinsesje mijn zorgvuldig uitgezochte outfit aandoet voel ik me intensgelukkig ze is ""mijn"" creatie in mijn uitgekozen kleding wooww

wil namelijk een webshop beginnen voor betaalbare baby/dreumes kleding die door mijzelf dan worden geimporteerd uit the USA.. maar omdat ik dan zelf naar new york ga om de kleding te inspecteren op mooiheid pasvorm en verhouding van kwaliteit/prijs goed is kan ik dit nog niet verwerkelijken.

bijv deze converse de neus is bewerkt met swarovski steentjes voor 80 dollar zou ik dan in mijn webwinkel plaatsen is hij niet super cute welke shopverslaafde zou dit kunnen weerstaan?!! whahahha

want ik ben namelijk bang dat ik in new york doorsla met mijn verslaving dat ik met mijn investering voor mijn webshop alles opmaak aan mijn kleine meid want zodra ik iets zie wat ik moet hebben heb ik een groot probleem ook al loop slaag ik erin om de winkel te verlaten zonder iets te kopen.

het blijft maar spoken tot ik terug ga en het haal... wat dus altij gebeurt en wanneer ik het item bij haar andere spulletjes zet probeer ik niet te kijken naar alle kleding die er nog hangt met prijskaartje en al

vandaag heb ik een stap in de goede richting gemaakt heb een kleine selectie merkspulletjes waar ana-mikayla niet meer in past op marktplaats gezet want vind het zonde dat het hier maar ligt.. moest wel een traantje wegpinken dat ze nooit meer drin zal passen MIJN BABY WORD ZO GROOT!!!

maarja wie gaat nog een fendi draagzak gebruiken met een kind van bijna 9 kilo ook al kan je met deze draagzak dr ook op je rug dragen en dus er als een charmante backpacker kan rondlopen whahahahha

maar ik was niet lang in een dip heb me nieuwe fixx gevonden en meteen besteld aanschouw:

heb mezelf namelijk beloofd het nu rustiger aan te doen whahhhah ik hoor mezelf al denken yeah right misschien tot aan de SALE!!

Misschien me toch aanmelden voor Anonieme Shopverslaafden?? nee joh dit is maar een hobby van me of ik zit nog in ontkenningfase dus geen denken aan!!

532 x gelezen, 0

reacties (0)


  • baby-bunsss

    whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa die alstarsss met sw-steentjes niet normaaaaaal. maar ik mag van me zelf geen merk schoentjes kopen totdat ze kan staan heelaas en dat laat jij zulke zienm whaaaaaaaaaaaaaaa sniksnik niet normaaaaaaaaaaaaaal gewoon.
    ik vind ook dat je meisje geweldig gekleed is altijd. ik hou het nog bij alleen kleding van duren merken net als der winter jas en broekjes die ik altijd een maat groter koop. aangezin ik allemaal duuren kleertjes had gekocht die ze nbooit aan heeft gehad. hard verscheurend. nou hou je zelf in bedwang meis.
    kisskiss