Hoi dames, gisteren een verassing babyshower gehad echt zo leuk!! Mijn vriend zei ja we gaan even wat ophalen en we komen binnen en heel de kamer zit vol met me moeder, zus en lieve vriendinnetjes!
Mijn vriend wist dus van alles haha. We hebben leuke spelletjes gedaan. Zoals babyfoto's raden van iedereen, babyvoeding proeven en raden en twister. En de niet zwangere moesten met een kussen onder de buik en ik een ketting van een speen om, slabbertje en een muts op, snel weer af gedaan want het zat voor geen meter hihi. Echt super leuk! heb veel gelachen, ben lekker verwend en heb me heel erg vermaakt.
En daarna zijn we nog uiteten gegaan en hebben we nog ergens een drankje gedaan, kortom echt een topdag! Was wel helemaal gesloopt en nu nogsteeds dus vandaag een hele luie dag!
Liefsss
reacties (0)