300 dagen lid ff terug kijk

zo en dan ben je alweer 300 dagen lid van bb!

100 dagen geleden moest ik nog 50 dagen voor de uitgerekende datum en zag ik het allemaal niet meer zitten door alle onzekerheid.

Nu 100 dagen verder ben ik moeder van een Zoon R.oandro van ruim 6 weken. Het is zo heerlijk ventje en al die onzekerheden zijn verdwenen als sneeuw voor de zon gelukkig.

R.oandro is een vrolijk slim en bijdehand mannetje.... af en toe hangt hij de dictator uit als hij zijn zin niet krijgt. maar meestal lacht hij. Slapen gaat ook steeds beter gelukkig helaas nog niet doorgeslapen maar de hoop is nog niet weg dat het snel gaat gebeuren. ik ben zo trots op hem en hou heel veel van mijn kleine man.

Doordat ik veel met R.oandro bezig ben en overdag veel weg ben lukt het me niet om iedereen zijn blog te beantwoorden enz. Sorry

de aller aller mooiste lach!R.oandro 5 weken

652 x gelezen, 0

reacties (0)


  • A21

    Wat ee poepie!

  • Mama*van*Jet

    SUPER schattige foto, wat een lekker koppie!

  • lady76

    heerlijk ventje :)
    xxx

  • marilin

    Ooww wat is ie lief..je kan indd egt zien dat het jouw mannetje is..zelfde lach..mooi hoor..geniet er lekker van meis..xx

  • lovestory

    jeej wat een knap jochie zeg, is echt te zien dat het je kind is...jullie hebben dezelfde uitstraling

  • annemiek68

    Heel mooi mannetje!

  • Mamavan.3Wondertjes

    geef nie wijfie geniet lekkervan je prachtige mannetje!!

  • Doctor Doofenshmirtz

    wat een guitig ventje zeg !!
    dat doorslapen komt wel want er zijn geen kinderen/tieners die snachts nog een flesje moeten ;)
    xx

  • Dikbillie14!

    wat een leuke jongen zeg!!!!
    kuiltjes zijn echt schattig...

    Blij dat het goed met je gaat meissie en met je moedertje natuurlijk ook! Hou je rust!

    xxxx