Eerste Echo!

Vandaag 15-06-09 om 14:15 had ik mijn eerste echo. De termijn-echo.

Ik was heel erg zenuwachtig. Zo erg dat ik zelfs ruzie ging maken met alles en iedereen.

Nu heb ik dus onwijze ruzie met mn vriend hahah die kan nog niet zo goed met mn hormonen omgaan. Maar daar maak ik me niet heel erg druk om want die trekt wel weer bij.

Mijn moeder kwam om 13:15 ons halen , beetje aan de vroege kant maar ik was bang laat te komen.

Daar aangekomen moest ik onwijs nodig naar de toilet maar moest nog even wachten want je moet een volle blaas hebben.

We moesten even zoeken .... mn hart stond even stil.... en ja hoor daar was mn kleine wondertje.

Mn wondertje was kleiner dan ik had verwacht maar dit kwam vooral omdat ik 10 dagen korter zwanger ben dan werd verwacht. Dus ik ben geen 9 weken en 3 dagen zwanger maar precies 8 weken.

Soms verdween mn wonder achter mn darmen die je weer eens flink te keer zag gaan. Maar het hartje was heel goed te horen. Dat was echt een opluchting, de tranen branden in mn ogen zo blij was ik.

Van de zenuwen en opluchting maakte ik allemaal rare opmerkingen zoals mn baby lijkt op een hondje met een hoedje op enz hahahaha.

Dit is in iedergeval een hele opluchting dat we zo sterk hartje konden horen. Roell was er helemaal stil van en heeft net thuis aangekomen 1 echofoto in een envelop gedaan om te showen en zoals hij zelf zegt dan draag ik mijn kind ook beetje bij me hahaha.

Ik ben nu al helemaal verliefd op mijn kindje.

621 x gelezen, 1

reacties (0)


  • beauty

    Ik ben over 2 dagen aan de beurt! Waarom zijn jullie zo ver terug gezet?

  • Mama van Yarah

    He Debstur,
    Dus hebben we uiteindelijk toch niet dezelfde bevaldatum ink heb namelijk gisteren 16-06-09 om 20.00 mijn tweede echo gehad en toen bleek dat ik nu 10 weken en 1 dag zwanger ben. Dat is dus drie dagen langer dan ik dacht. We zijn dus nu allebei niet meer op de 15de uitgerekend.
    Ben heel blij voor jullie dat alles goed is met jullie kleintje. Mooi is dat he om het hartje te horen kloppen.
    Groetjes Hedwig

  • rosymoko

    aaaahhh, wat heerlijk!

  • Jason3nCat

    Aaahhh echt mooi! Ben echt blij voor jullie! Ik heb morgen om 14.30u mijn eerste echo en hoop dat ik net zoon mooie blog kan schrijven...! Ben best zenuwachtig voor morgen! Weet wel wat me te wachten staat maar is toch anders om het zelf mee te maken...! Kan niet wachten om ons kleintje te zien rond zwemmen:)
    Liefs XxX

  • A21

    Hey!
    Wel lief van je vriend dat hij nu ook een beetje jullie kindje bij zich draagt! :)

  • Djaylano en Alicia

    een hondje met een hoedje !! waaaaaaaaaaaahhahahahahaha

    Nou ben blij voor je hoor Debor ;)

    xx