Mooie reacties

Ik heb vandaag mooie gezellige rustige dag gehad. Smorgens voor het eerst naar de verloskundige.... ERG SPANNEND. Ik was een beetje zenuwachtig maar dat was nergens voor nodig. Ik dacht eerst dat de verloskundige niet leuk was ( voor oordeel door de telefoon)maar in het eggie was ze super aardig behulpzaam enz.

alles is was goed!

MIJN MOEDER EN ZUSJE

Na de verloskundige ben ik naar mn moeder gegaan. Roell zou later komen. In de tram was ik helemaal zenuwachtig en kon mijn emoties bijna niet meer onderdrukken zo opgelucht was ik over de verloskundige hahaha die gekke hormonen moet ik nog beetje aan wennen.

Vandaag ging ik het mn moeder en zusje vertellen dat hun oma en tante worden. Ik zat op de bank te wachten op het goede moment, ineens begon ik enorm te twijfelen of ik niet beter kon wachten tot Roell er was zodat we het samen konden vertellen. Dus ik besloot hem te bellen.... Na beetje vaag gesprek zei roell Deboor vertel het maar gewoon bel me na hun reactie.

Nou zo gezegd zo gedaan.

Ik gaf mn moeder en zusje de kadotjes voor mn moeder een Rompertje en voor mn zusje een slabbertje met te lieve teksten.

Mn zusje kon alleen maar uitbrengen '' ik wist het ik wist het ik wist ik zei het toch mama''

Mn moeder kon dit alleen maar bevestigen maar ik zag aan dr gezicht dat ze het heel leuk vond. later pakte ze me beet en gaf me een knuffel .... en ja hoor daar kwamen de tranen van mn moeder en mij. Tranen van geluk.

We hebben gelijk een lekkere taart gekocht om mijn zwangerschap te vieren.

Volgende week gaan we het mn schoonouders schoonzusje en mn vader en zijn vrouw vertellen. Die reactie zijn bijna net zo spannend als die van mn moeder en zusje.

Ik vond het heel eng mn moeder en zusje dit te vertellen. Waarom tjah ik weet het eigenlijk niet meer nu ik deze reactie van mn moeder heb gehad. Misschien omdat we het afgelopen jaar hele moeilijke tijd hebben gehad door mn moeder dr ziekte. Dus dit was weer een mooi licht puntje in de donkere wolken van het afgelopen jaar.

602 x gelezen, 1

reacties (0)


  • catarina

    Oh, wat ben ik blij voor je Debora!! Wat geweldig allemaal!! Je vond het allemaal zo spannend en nu...wat een opluchting moet je ervaren, hè? Vanaf nu nog fijner toch!! En natuurlijk nog meer kunnen genieten van deze prachtiche korte negen maandjes...Heel veel succes!!

  • Djaylano en Alicia

    Leuk debor !! :D
    En mooi 0om te horen dat alles goed was bij de vk !

    xx

  • young-mommy

    superleuk dat het zo positief voor je is afgelopen, nou volgende week nog de volgende 'hindernis' && iedereen kan met jou en je zwangerschap meegenieten haha xx

  • B.exie

    Awh wat leuk dat ze zo mooi reageren!
    Hihi en laat je maar lekker verwennen

    x