Nesteldrang!

Ooooo jeetje!! Ik heb me daar last van nesteldrang! Nu2dagen op rij! Moet zeggen dat ik zowieso geen smeerpoets ben, elke dag dweilen stoffen stofzuigen was doen etc je kent het wel. Maar dit slaat alles!! Zelfs de pijn in me rug kan me niet tegen houden! Gister heb ik de Hele bovenverdieping gedaan 3vuilniszakken met spul kwam eruit de kasten speelgoed oude kleren sokken ondergoed lakens alles hup weg ermee hahaha
Vandaag idem, wc totaaaaal gereinigd keuken helemaal binnen en buitenkant. Deze nesteldrang ken ik zoo niet van mn vorige zwangerschap! Wou dat het niet sneeuwde kon ik de ramen buiten doen hahah koekoek.

Misschien komt de Dag eraan!! Wie zal het zeggen hahah

493 x gelezen, 0

reacties (0)


  • korinap

    haha zo herkenbaar..had ik met de zwangerschap van me,n zoontje.3 weken te vroeg geboren.huis helemaal aan kant alle baby kleertjes gewassen kortom was helemaal schoon,wat best wel moeilijk was met 2 kleine meiden,maar de volgende dag is hij geboren,dus wie weet..

  • moedervan2bijna3

    Lekker aan toegeven meid! En wie weet, misschien is het wel bijna zover!!! ;)

  • Mijn 5 wonderlijke geschenken

    Ik moet nog een 8 weken lopen en hier ook ze alles moet er aan geloven en als ik het ni kan zet ik het ventje aan het werk die word er ook zot van, hier drie kapoenen rondlopen dus 100% proper is het hier nooit