toen was de verkoudheid over en toen kregen we
SPUILUIER GEVAAR!
wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow!!!
het begon vrijdag, ik denk wat een vreemd geurtje in de broek! ik luier verschonen en wat ik daar aantrof had ik nog nooit gezien! een waterige plas met de kleur van poep! ik brian roepen en op het moment dat brian in de deuropening staat spuit Johnathen richting ze vader!! die net opzij kon springen!! JEEETJE! nooit geweten dat het kon dat het bestond! nou okeey toen was het lachen gieren brullen.. en ook zielig natuurlijk.. maar vanaf dat moment om het half uur natte luier! ik had geen romper meer in de kast gister ik moest er 3 kapot knippen omdat die absoluut niet over zijn hoofd konden en de rest in de was! er is niet tegen te wassen!!.. gister precies zelfde liedje.. maar geen verhoging ofzo en hij drinkt nog steeds als ze flesjes leeg..
maar vanochtend toen was het te erg! 23.00 schone luier gehad en half 5 hele bed eronder!!! alles hij dekentjes laken alles zooo zielig! en dan ligt hij daar met een big smile naar je te lachen! hahaha ach poepedoos!!! zoals ik hem altijd liefkozend noem hahah en nu beetje te letterlijk!! maar goed ik voelde me er toch niet zo fijn bij en heb de huisartsen post gebeld aangezien we vanaf half 3 smiddags tot 17.00 welgeteld 4 luiers hadden verschoond.. we mochten gelijk komen.. en gelukkig was de dokter heel lief en zei direct dat we er goed aan deden om te komen (pfjieuw gelukkig maar want elke keer als er iets is is het in het weekend!)
ze heeft Johnathen onderzocht bij mij op schoot ik hoefde hem niet helemaal uit te kleden want hij lag net lekker te slapen en aangezien de dokter het fijner vond voor hem om hem bij mij te laten deed ze gewoon ze broekje beetje omlaag en rompertje los.. conclusie dat was een vrouw met heel veel moedergevoelens zoals ze zelf zei ;)
ze vond Johnathen er nog goed uitzien en helder hij deed namelijk z`n oogjes los en de dokter kreeg direct een dikke big smile van hem hahah kleine sjansert! zn fontanel was iets ingezakt maar niet dusdanig dat er echt veel vocht tekort was.. ze hebben een beetje spuit luiers vocht naar het lab gestuurd. (ik had als bewijs de laatste 4 luiers mee genomen complimenten van de dokter aan ons!! yeee) en over 4 dagen hebben ze daar de uitslag van.. als het over 2 dagen nog niet over is moeten we weer bellen mocht hij gaan overgeven dan gelijk weer bellen. dus hopelijk gaat hij dat niet doen dan moet hij namelijk opgenomen worden zei ze..
okeey beetje leuk nieuws ook nog: ik heb vandaag Johnathen een fruithapje gegeven!! hahaha banaan met sinaasappel vers van de pers! nou hij vond het lekker zo lekker dat hij helemaal agressief werd toen hij besefte dat die lepel echt niet verder in ze mond kon en hij er dus niet op kon zuigen haahhahaha na 3 hapjes was het genoeg en toen heb ik hem de fles gegeven..morgen weer beetje proberen.. ik zag paar uur geleden dat de banaan het lichaam verlaten had want er zaten allemaal zwarte pitjes in de luier hahahah.. ik dacht ooh ooow dadelijk zien ze dat ik hem gegeven heb maar banaan was juist wel eventjes goed zei ze nou okeey!!
ik ga die kleine wakker maken voor de laatste fles en dan lekker naar bed!!
slaap lekker
xxxx
reacties (0)