Hi lieve meiden,
Maandag hebben we opnieuw bloed laten prikken. Omdat mijn gyn wou weten hoe het zat met de hormonen en waarden in zijn lichaam.
Dit omdat de uitslag van het zaad weer 0.0 was! En alle uitslagen zijn prima. Ook moesten we voor de maagdarmlever arts de tumor marker waarde laten prikken. En ook dit is goed! Dat inhoud dat de kanker (niet terug is) eindelijk wat goed nieuws dat geeft weer kracht.
de gynaecoloog gaf aan dat we aan de uroloog moeten vragen of er geen obstructie is( dat ze mis iets hebben geraakt bij ok) Ze denkt zelf dat het weg blijven van het zaad komt door de infectie en zware koorts na de operatie.
als we bij de uroloog zijn geweest gaat de gynaecoloog beslissen of rn welke behandeling we kunnen of mogen doen.
Ook wil ze dan nog 1 x een semen analyse doen.
ze had het er over dat we in aanmerking komen voor een mesa of pesa behandeling.
Dit zou betekenen minder ingrijpend.
Even geduld nog... Word vervolgd..
We blijven hoop houden...
reacties (0)