Kap er mee!!!

Hai meiden,

Sinds 3 dagen gebruik ik ovu testen.. En hoe wil je een vrouw gek maken?? Ik voel me net een monster! Dus ik kap er mee, ga me zelf niet langer gek zitten maken.

Morgen naar de gynaecoloog om een nieuw plan te bespreken, en hem eens goed duidelijk te maken wat ik wel en niet wil! En dat wat ik wel wil is duidelijkheid.

Normaal gaat mijn vriend altijd met me mee, maar morgen ga ik alleen omdat het op zoon rot tijdstip is en hij anders een hele dag vrij moet nemen!

Gisteravond mijn contract gesprek gehad, en we zijn overeengekomen. Vanaf aanstaande week ga ik beginnen, dus alles gaat lekker vlot!
Ziekenhuis bezoeken kunnen gewoon doorgaan, gezien ik alleen de middagen werk (1-5).

Ben benieuwd wat de arts morgen te zeggen heeft! Zo eerst maar eens wat dingen opschrijven anders kom ik thuis en ben ik de helft vergeten.

Op naar poging 1.1 ! Morgen meer!

Dikke knufff

379 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~03-12-05~

    ik wens je erg veel succes!

  • vedertje

    Wijs besluit om te stoppen met die testen. Die kunnen je inderdaad gek maken!

  • nina2014

    succes

  • nina2014

    succes

  • roosje72

    ja gek wordt je van die krengen he?!?!?!?

  • pino21

    succes met je geprek morgen meid hoop dat je verder komt.Fijn dat je de baan hebt en dat je daar kunt beginnen.Welk ziekenhuis loop je als ik vragen mag?

  • Sprinter2011

    succes met het gesprek morgen

  • babyboe2

    hoe meer duidelijkheid hoe beter anders kom je nergens gewoon en inderdaad kappen met die ovu testen wordt je gek van

  • liselotje1977

    Jezelf gek maken is zeker niet de bedoeling. Gewoon de volgende poging afwachten dan wordt het jullie poging! Let maar op. Ik had het vorige maand ook moest ik ook afbreken halverwege en nu een maand later ging alles veel soepeler alles klopte gewoon en ik ben nu zwanger ! Succes!