dames! wanneer nam bij jullie de misselijkheid af? ik heb soms hele goede dagen er tussen zitten maar ben het ondertussen zo zat... al misselijk vanaf 4.5 week.... 😣
O wat vervelend lijkt me dat!. Heb ik misschien een beetje geluk. Zwanger (6 weken) van de eerste. Met vlagen misselijk verder wel wat moe slaap meer. Verder voel ik me goed.
hoi dames! dank voor de reacties! wat vervelend om te lezen dat sommige vrouwen heel veel moeten overgeven en dat de hele zwangerschap lang. ik heb volgens mij het ergste wel gehad! (nooit overgegeven ook al wenste ik soms dat ik dat wel kon want die eeuwige misselijkheid.. ) maar sinds dinsdag gaat het echt stukken beter.. ik slik ook gembercapsules sinds week 8 en hoop dat ik daar dan snel weer mee kan stoppen.. ik ben nu bijna 12 weken en hoop dan dat ik de gelukkig ben die zich echt beter gaat voelen het 2e trimester. ben ook ineens niet meer zo kapot en moe.. dus i cross my fingers.. voor de andere vrouwen.. succes!!!
Bij mijn vorige zwangerschap ben ik 9 maanden lang aan het spugen geweest. Bij de bevalling woog ik 4 kilo minder dan toen ik zwanger raakte. Nu zwanger van de 2de(5weken) en weer zelfde verhaal vanaf 5 dagen voor mensturatie moest komen al het spugen.Ik heb nu pilletjes gekregen van de huisarts in de hoop dat het beter word. Sterkte ermee
Oo ik was zo benieuwd naar de antwoorden!! Ik geef nu ook al 5 weken elke dag minimaal 5 keer over. Ik wordt er helemaal gek van. Ik zou zo graag weer even normaal willen leven!! Maar wanneer gaat dit gebeuren? Pfff ik hoop heeeeeeeeeel snel! Heel veel succes jij en hopelijk voel je je snel weer goed!
Ik was van week 6 tot en met week 16 kots misselijk elke dag hele dag door 🤢 nu ben ik 21 weken en ben nog heel af en toe wel eens misselijk maar is nog te doen gelukkig. Bij me 2 de zoontje was ik tot het einde van mijn zwangerschap kots misselijk 😩
reacties (0)