Nou dames..
Mijn Meisie wordt GROOT..!! Ze begint al tandjes te krijgen.. Ik zag het weekend dat ze al een ''grijze'' gloed over der tandvlees had.. Dus JEEJ tandjes.. En ik vond dat ze het erg goed deed.. Ze had NERGENS last van.. Niet wetende dat dat nog moest komen.. HaHa.. Dus jah dan kan je er op zitten wachten dat ''het'' eraan komt.. En jah hoor gisteren was het zover..
Ik ging met Meagan (mijn Mams was ook mee) naar de HA aangezien ze 40° koorst had..!! Daar schrok ik namelijk wel van.. Dus bij de HA aangekomen, werdt haar keel, longen en oren nagekeken (because u never know) maar dat kon het allemaal verder niet zijn.. En zolang ze goed drinkt, plast en ''bij'' is, is er niets aan de hand..
Daarna moesten we ''haastend'' naar het ZH om een foto van haar heupje te maken. Daar aangekomen was ik mijn verwijskaart van het CB vergeten.. ARGGGG.. BALEN.. Dus werdt eigenlijk weer naar huis gestuurd en er was verder geen plek meer..!! Maar het mooie van alles is dat wanneer er familie werkt ALLES kan.. Jeej.. Want de Schoonzus van mijn vriend (dus ook van mij) zit daar als Receptioniste.. Jeej.. Dus had zij het CB gebeld en had het CB de verwijsbrief laten FAXEN.. Ik hoor je denken wie FAXT er nog..?! Jah hoor het CB... Lang leve de FAXMACHINE.. HaHa..
Daarna zijn we ff bij mijn zus geweest en hebben we Meagan haar flesje gegeven en zijn we weer naar huis toe gegaan.. Mijn moeder ook weer naar huis toegegaan..
En toen begon het.. mevrouw was echt niet lekker.. Ze was het tegenovergestelde van hoe ze ''normaal'' is.. Hangerig, Suf, geen Fruithapje willen (en ze houd van ETEN..!!) En ze heeft 2u NON-STOP gehuild..!! Ohw jeetje.. Dat gaat echt door MERG & BEEN..!!
Dus ik had haar laatste flesje van 21u om 20u gegeven.. En haar een zetpil gegeven.. Toen is ze lekker gaan slapen.. En kon Mama eindelijk om 20.30 Avondeten..!!
En vanmorgen werdt mevrouw gewoon weer lekker vrolijk wakker.. Maar nog wel met Koorst.. Ahh.. Ik vind het zó zielig..
Dus vanmiddag ff naar de Kruidvat om een smeersel voor der tandvlees te halen.. Hopen dat het dan beter gaat..
Veel Liefs Van ONS..
reacties (0)