Wachten wachten wachten .... sjonge jonge

30-08-2008

Ben het wachten nu wel beu, wil graag mijn kleine meid zien!! Slapeloze nachten hou ik niet langer meer vol. De laatste tijd had ik veel last van maagzuur, wanneer ik naar bed ging. Ik heb er nu wel wat voor gevonden, en dat is vanillevla dat helpt !! gelukkig maar! Hoe verder ik in mn zwangerschap kom hoe meer ik last krijg van mijn rug pffoee. Maarja nog ongeveer 5 weekjes te gaan!!!! Ik ben ook zooo suf de hele tijd, ik heb gewoon geen energie voor niks, na 5 minutene lopen zoek ik al een plekje om te zitten. En nu even weer met het warme weer is dat erger, maarja mij zie je dan niet buiten. Ik blijf lekker binnen, lekker cool of in de tuin dat kan dan nog net. Hebben jullie dat ook, dat wanneer je gaat slapen op je rug dat je adem te kort krijgt, ik heb daar steeds last van heel vervelend gevoel is dat zet, ik moet dan gelijk weere op mijn zij slapen, en dan krijg ik weer een vervelende pijn in mijn rug, dan kan je je wel voorstellen dat het een drama is oem een lekkere positie te vinden oem te slapen pfff.

Maarja ik wacht nog steeds op mijn kinderkamer, die zal als het goed is aankomende vrijdag komen. De muren zijn al geverfd en alle spulletjes hebe ik zeg maar al, maar alleen de meubels nog. Ik hoop zo erg dat het echt op tijd komt, maandag ga ik bellen voor beevestiging. Als de babykamer klaar is zal ik fotos plaatsen ervan. Vrijdag ben ik samen met mijn mannetje de kinderwagen gaan halen... eindelijk! Hij heeft diezelfde dag alles in elkaar gezet echt mooooi is het... ik zie mijn kleine meid er al in liggen... echt zo leuk! Volgende week zal mijn broertje de box in elkaar frutselen, die komt in de woonkamer. Als die dingen er zijn zal ik steeds meer beseffen dat het nadert en dan ga ik mn kleine meid inbeelden in haar box, in dr kinderwagen, in mijn ARMEN! yesss snel snel is ze er!!

Het vervelende gedeelte (bevallingspijn) daar probeer ik niet aan te denken! wat komt komt, ik lees ook dagelijks zoveeeel bevallingsverhalen zodat ik een beetje wat er er allemaal kan gebeuren en wat voor dingen rondom de bevalling er allemaal zijn. Het is wel grappig dat ik binnenkort mijn eigen bevallingsverhaal hier ga plaatsen sjonge jonge wat gaat er allemaal in staan hehehe, ik hoop een korte verhaal van een snelle bevalling, maar ach we'll see. Hete belangrijkste hoop ik natuurlijk om dan te melden dat ik eene gezond kindje heb!

Ik wil een pretecho laten doen maar ik vroeg me af f er hier in de buurt van r'dam eentje is die niet zo duur is? als jullie het weten hoor ik het graag.

ik ga weer stoppen nou zodra het lukt plaats ik nieuwe fotos van mijn buik, die zal dan weer ietjes groter zijn als die van op mijn page.

groetjesss

416 x gelezen, 0

reacties (0)


  • stefje85

    Voor een leuke pretecho heb je in Barendrecht babyview zitten. Het is een hele aardige vrouw en je kan er op de raarste tijden terecht. Je hebt verschillende pakketten dus je kan het een beetje aanpassen naar wat je er aan uit wilt gegeven. Suc6 ermee!!

    Groetjes Stephanie

  • j-nice

    Haaai

    ik weet wat je bedoelt pfffff ik wacht ook maar & wachten duurt lang :(
    maar jah nog 5 weekjes ik ben 6 oktober uitgerekend
    we moeten nog ff volhouden de laatste loodjes

    zet hem op !!

    liefs janice

  • anja0311

    Ik leef met je mee. Ik voel precies hetzelfde.
    Dit is mijn tweede zwangerschap en heb het nu al wel gezien. Bij mijn eerste zwangerschap had ik toch echt wel 9 maanden nodig om er aan te wennen maar nu had ik na 15 weken al zoiets van pfffffffffff
    Gelukkig ben ik nu in week 31 en hoef ik nog maar +/- 9 weken. Of zoals bij mijn vorige zwangerschap 11 weken. We zien het wel. Ik probeer zoveel mogelijk te relaxen en lol te maken met mijn man en dochtertje. Nog vijf weekjes werken en dan heerlijk verlof.
    Maagzuur heb ik ook veel last van. Maar gelukkig wist de apotheek raad en ik slaap half zittend met wel 10 kussen om mijn heen. Heerlijk hoor ook al doe ik soms geen oog dicht, ik kan toch wel genieten van mijn zachte bedje.
    Nog even volhouden!!! Het klinkt misschien raar maar als je straks bent bevallen dan mis je het zwanger zijn.

    Succes hoor. Ik leef met je mee

    Anja