Hartje weer gehoord

Hoi,

Vanmiddag reguliere controle gehad bij onze huisarts. Hij is 1 van de weinige huisartsen die nog bevallingen doet. Erg fijn, want ik kan lezen en schrijven met 'm.

Het hartje klopt nog steeds! Ik ben helemaal verliefd... Qua gewicht gaat het wel erg snel vind ik. Mijn startgewicht was 73, ik weeg nu 78,8. Maar hij zei er niks van, dus zal wel niet zo heel erg zijn! Ook de bloeddruk blijft netjes: 105 / 60.

Met de paniekaanvallen gaat het helaas niet goed. Door het lange thuiszitten tijdens de 'spuugperiode' ben ik alles weer ontwent wat ik me eigen had gemaakt. Autorijden, kleine boodschappen halen, rondlopen op het werk enz... Ik baal hier onwijs van. Gelukkig begin ik me fysiek beter te voelen. Dan heb ik weer energie om dit gevecht weer aan te gaan. Want dat het een gevecht is, dat is zeker!

Nu alleen nog de balans vinden om grenzen te verleggen en te luisteren naar mn lichaam. Ik wil niet zoveel forceren als voorheen. Het levert toch stress op en ik ben niet meer alleen!

387 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Caro~Kaatje

    Wat fijn dat je een goede controle hebt gehad! Heerlijk!
    Wel vervelend voor je dat je weer het gevecht met jezelf moet aangaan, maar dat gaat je zeker lukken!