Waarom kun je niet gewoon blij zijn?!

Ik word echt gek van mezelf...

Ik ben zo ontzettend down en depri. Ook houd de misselijkheid in volle hevigheid aan en vanaf gisteren houd ik nog geen soepstengel binnen. De hele dag overgegeven.

Na overleg met de huisarts heeft hij naast de emasefene vitamine B6 en diazepam voorgeschreven. Dit 'versuft' je centrale zenuwstelsel, dus ook je braakcentrum. Hopelijk maakt dit dat alles betergaat.

Ik voel me zo schuldig dat ik niet op eigen kracht uit mijn dip kan komen. De huisarts heeft me op mn hart gedrukt dat dit niet schadelijk is voor de baby maar toch voelt het niet goed om die rommel te nemen. Ook schaam ik me dat ik niet volop blij ben. Ik heb hier zo naar verlangd! Nu is het zover en dan voel je je zo!

Bovenstaande is ook een oorzaak van de depressie natuurlijk. De kunst is om het te accepteren dat het zo is. Maarja, dat gaat de ene keer beter dan de andere keer.

Hopelijk volgende keer een blije blog!

414 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bette81

    Ha vrouwke, hoe gaat het nu? Kun je al een beetje meer genieten? Hopelijk helpt de zon ook een beetje?

  • zomerwens


    hopelijk voel je je snel beter De blijdschap gaat heus komen hoor