Grrrrrrr schoonzus!!!


Hai meiden,

Ik had dit nog niet verteld maar heb een schoonzus (39jaar) heeft al een zoon van 11.
Dat Angelo een maand oud was, was zei zwanger geraakt.

Ze had der spiraal in november eruit gehaald omdat hij er al meer dan 5 jaar in zat. En zei zo een beetje in het algemeen 'we gaan voor een ander kind'. Terwijl haar man nooit een 2de wilde. En eigenlijk wou hij dat nu ook niet. Maar ja hij wist natuurlijk aan de andere kant dat ze geen spiraal had. In Maart is ze dus zwanger geraakt. En haar man had het niet verwacht want hij dacht dat hij zijn sperma te oud was (45jaar). Sukkel!
(moet ook zeggen, dat ze ook nooit rond de tafel hebben gezetten en hebben besloten om er een ander kindje bij te nemen)
Mijn vriend en hij hebben dus een schilderbedrijf en ik en me schoonzus gingen een keer bij zn langs toen ze bij een vrouw aan het werk waren. Zegt die vrouw dus ohh je wordt opnieuw vader?? 'Zgt hij ja, maar Angelo was toch genoeg geweest daar gingen we nu van genieten. Met ander worden het hoefde niet van hem. 'Ok' maar zeg het niet tegen andere menden. Zoals 'questo filglio te lo pupi te' voor dit kind zoorg jij lekker.
Dus zo gaat het de hele tijd. Niet leuk dus en vooral niet voor het kind wat er aan komt.

Zo heeft me schoonzus ook haar trekkjes moet ik zeggen. Ik vind haar maar erg vreemd.
Toen ze wist dat ze dus zwanger was. Ging ze gewoon in het weekend aan de wijn en chamagne tot dat ze er draaierig van werd (dronken dus) dat was al in de eerste weken. Ze is daar ziek van geweest, en heeft dus een aantal maanden niet meer gedronken. Nou was me moeder er vorig week en we hadden bij haar gegeten. En me moeder houd wel van een wijntje. En me SCHOONZUS DUS OOK (22WEKEN). Denk dat ze wel 4/5 glazen heb gedronken als het niet meer was. En als ik er wat van zei dan was het 'dat deed ik met me zoon ook hoor' En daar is niets mee aan de hand. (dat denkt ze, zo intelegent is hij niet, veel contcetratie problemen' enz maar ja dat kan ook door het roken gebeurt zijn of niet)

In het begin had ze ook veel bloed verloren meerder malen. De dokter had gezegd dat ze absoluute rust moest hebben, ze mocht niet eens autorijden. Wat doet me mevrouw, gaat lekker scooter rijden!!!!!!! Wat al helemaal niet mag! ' Dat deed ze ook met haar eerste kind'. DIT GELOOF JE TOCH NIET??
Je moet zn wonder beschermen van alles. En zij gaat er mee op alsof het niets is.

Ze is dus een rooker. En ze zei dat ze niet meteen mag stoppen met roken dat het niet goed was voor het kind. Dus ze rookte 2 a 3 siggareten per dag. Wat dus niet waar blijkt te zijn ze rookt minimaal een pakje per dag. Dat deed ze ook met haar eerstes kind. Ze zegt 'hij kan alleen wat kleiner worden'.
Ik begrijp dat het moeilijk is om niet te gaan roken als je verslaafd ben.
Ik rookte ook maar toen we wisten dat we een kind wouden zijn we allebei gestopt met roken, en was al 3 maanden gestop met roken toen ik zwanger raakte. Ik wou absoluut geen twijfel hebben dat er ierts met me baby kon zijn dat het MISSCHIEN door het roken zo komen. Mijn vriend mocht zefs niet meer eens drinken in het weekend niet eens een biertje ha ha. Omdat zijn sperma van top kwaliteit moest zijn ha ha. Achteraf misschien ook erg overdreven.

Ik hoop in ieder geval als de baby wordt geboren dat zn vader bij zal draaien. En dat het helemaal gezond zal zijn. Het is al een wonder dat hij al die dingen heeft overleeft ha ha. Dit moet een sterk kind worden.

Sorry voor me geklaag, maar het moet er even uit.

Voor de mensen die roken moeten het ook zelf weten. Ik wou gewoon even klagen.

Liefs van ons!


501 x gelezen, 1

reacties (0)


  • june

    Jeetje... Wat een verhaal zeg... Ik hoop ook dat de baby er niks aan over houd... Je drinkt geen alcohol als je zwanger bent...

  • mama.van.Hayden.en.Kayla

    Pffffffffffffff daar krijg ik wurg neigingen van! maar goed zoals je zelf zegt het is hun verantwoording en blijkbaar willen ze zoiets moois op het spel zetten om gewoon lekker hun ding te kunnen blijven doen. Super dat je haar er toch zo nu en dan op wijst!

    Liefs Cin

  • moeder-sinds-2010

    dat is inderdaad om je aan het ergeren ja
    maar wat een eigewijze schoonzus dan he. succes ermee!