Zoals sommige al van jullie weten had ik vanochtend een echo+controle. Alles was goed met het mannetje. Heb ook een echo filmpje gemaakt maar het is zn gedoe om het hier op te krijgen. Maar heb hem wel op mijn hyves staan en heb ook facebook. Dus als jullie het willen zien kunnen jullie het daar zien. Maar dan moeten jullie eerst vriendschap aanvragen anders krijg je me profiel niet te zien dus ook niet mn echo filmpjes. (claudia torre del lago)
Maar goed. Alles was dus goed met de kleine. Had wel een langere bovenbenen dan normaal maar ja je kunt ook niet anders verwachten als de moeder 1.83 is :-))). Ze had nog het 1 en ander opgemeten maar als was normaal. Kindje groeit goed. Ze schrok ook van me buik, want die is echt in 2 weekjes tijd zo gegroeid. Maar me gewicht is gelukkig het zelfde gebleven.
Dus Angelo heeft ook van die mooie lange benen!! Ja ook kendra heeft enorme voetjes en lange benen, de gyn was er ff verbaasd over. Ja de italiaanse vrouwtjes zijn ook echt klein. En wij met onze 1.83 krikken dat gemiddelde mooi ff op!! :-) Je hebt trouwens een heerlijk buikje meid!! Je ziet er op en top zwanger uit. Lekker van genieten, en pronken met die buik!
reacties (0)