hallo dames
het gaat deze keer over luizen , ( art. van famiweb)
Het heeft niet lang geduurd!
Het schooljaar is nog maar pas begonnen en we zitten al met de handen in het haar. De luizen zijn terug!
Pech voor hen, ze zullen op hevige tegenstand botsen!
Naast een aangenaam product te zijn – het irriteert de ogen niet en beschadigt het haar niet – is SILIKOM enorm doeltreffend tegen luizen en neten. Het is wetenschappelijk bewezen dat dit product na gebruik luizen immobiliseert, verstikt en hun uitscheidingssysteem vernietigt, dankzij zijn fysisch werkingsmechanisme
Ook het gebruiksgemak en het niet-toxische karakter van het product behoren tot de ontegensprekelijke kwaliteiten ervan..
De volgende keer dat u luizen op de blonde kinderhoofdjes vindt, moet u uw apotheker om SILIKOM vragen.
Breng het ’s avonds aan op droog haar, laat het ’s nachts inwerken (hoewel SILIKOM al na 20 minuten begint te werken, is het beter het ’s nachts te laten inwerken) en spoel het de volgende ochtend met een klassieke shampoo.
Herhaal dit alles na 7 dagen (ongeacht de behandeling kunnen niet uitgekomen eitjes de eerste wasbeurt overleven)
De klus is geklaard!
Denk daarom dit jaar aan SILIKOM , de geduchte luizendoder!
U vindt alle informatie op www.stopluizen.be
reacties (0)