Hey Dames,
Wij hadden vandaag d 20-wekenecho, en wat waren de dames die de echo deden sjacherijnig zeg. Die vrouw begon al gelijk met zeuren over dat ze wij geen echoscopisch onderzoek-formulieren hadden en ook vonden ze t raar dat wij al 3 echo's hadden gehad bij de gyn.Deze waren duurder dan bij hun. Wij keken elkaar alleen maar aan zo van: Ja, dus?! Ons maakt t niet uit, wij krijgen ze toch wel vergoed van t ziekenfonds. Dus wij geven aan dat dit op aanraden van mijn gyn is gebeurd, vanwege de mk vorig jaar september. Nou dat maakte niks uit, kregen wij te horen. Gelukkig hebben we ook n dvd laten mee draaien, want van de foto die wij kregen kunnen wij niks van maken. Een andere vrouw nam de echo af, terwijl dat sjacherijnige mens zat te breien (?!), en van haar kreeg ik n 2 x te horen dat ik wel stil moest liggen & stil zijn. Nee, dit was geen prettige ervaring. Ook kreeg ik te horen dat ik, volgens haar curve niet 20, maar 19 weken ben. Maar....gelukkig groeit onze kleine goed en heeft t geen afwijkingen.
Ik heb vanmiddag mn VK gebeld om verslag uit te brengen en zij zei tegen mij dat ik me nergens druk om hoefde te maken, want de gyn had de berekening gedaan. Onze kleine voel ik nog (steeds) niet, dit komt omdat de placenta ervoor zit. Nu heeft mn vk gezegd dat als ik de kleine volgende week nog niet voel, ik langs kan komen om t hartje nog s te beluisteren. Ook vond mn vk t raar dat ze tegen ons begon te zeuren om die formulieren. Nee, dat was geen leuke ervaring.
Vind t niet echt leuk hoe we vandaag zijn behandeld bij deze echopraktijk, maar weet niet of en hoe ik een klacht erover moet indienen.
Liefs, Ing
reacties (0)