Jaaa we zijn toch echt serieus zwanger, van een supermooie en sterke (emmy) Cryo.
Die zelfs al een stadium verder was gegroeid na de ontdooiing, WOW..
Terugplaatsing was 28 december, we waren er helemaal niet zo mee bezig had wel medicijnen, maar dit was een heel ander poging enz.. enz... En ik had de dagen verkeerd uitgeteld, dus werden we door het ziekenhuis gebeld dat de ondooiing goed was gegaan, HUH heb ik wat gemist is morgen toch pas niet duss..
Ook een beetje overal afzijdig gehouden en niemand wat verteld.
Vanaf afgelopen zondag elke dag een test gedaan en elke keer positief.
Ik kon kan het niet geloven eigenlijk nog steeds niet.
Wow.
Vandaag eindelijk bloed geprikt en mijn waardes waren zo hoog dat ik gelukkig niet nog een keer terug hoef voor bloed te prikken..
29 januari afspraak voor de eerste echo..
I'm so excited...
Spannend, en toch ook wel eng heel anders als mijn eerste zwangerschap allthans tot nu toe heb de datum een beetje gegokt naar onze berekeningen zal met de 1ste echo het wel meer weten..
Meiden hartstikke bedankt voor al jullie geduim, steun en lieve woorden thanks, thanks en nogmaals dank..
Voor nu welterusten en zal weer wat regelmatiger online zijn..
Liefss
(lekker (hyper) chaotische blogje)
reacties (0)