4e ICSI behandeling

Hoi meiden,

Na een lange tijd niets van mij vernomen te hebben ben ik terug. We hebben van de verzekering een 4e icsi poging vergoed gekregen op advies van de gynaecoloog. Vorige week (10-10 mijn verjaardag, dat brengt misschien een beetje geluk) ben ik gestart met decapeptyl. Gister mocht ik starten met de Goanl F. Volgende week woensdag heb ik de 1e echo op te kijken hoe mijn eitjes groeien. De verwachting is dan dat ik 31-10 de punctie heb.

Duim duim duim maar weer...

509 x gelezen, 0

reacties (0)


  • C82

    Hoi,
    allereerst gefeliciteerd met jullie zwangerschap!!!echt geweldig....wat een wonder!
    Wij zijn ook al jaren `bezig` met onze grote kinderwens en hebben inmiddels ook 3 ICSI pogingen gehad.
    Helaas zonder resultaat.We zitten nu erg in dubio of we een 4e poging zullen moeten doen,omdat het vreselijk veel geld kost.Ik ben dan ook erg benieuwt wat wij zouden kunnen proberen om een eventuele 4e poging vergoed te krijgen,heb je een advies?

  • mammietobe2

    O meis, wat fijn dat deze poging ook vergoed wordt! Ik ga weer superrrrr hard duimen!
    Ik ga volgende maand weer opnieuw beginnen, hoop ik (als alle onderzoeken positief zijn), met het hele cirsus ;-) xxxx

  • de-aanhouder-wint

    Wat fijn zeg dat je nog een poging vergoed krijgt! Ik ga heel hard voor je duimen lieverd! Veel succes!

  • ~~KrisKras~~

  • mama-happinez

    Oei, spanend weer, ik hoop zo op een wondertje voor jullie....

  • danika

    Jee, wat super dat je de 4e poging vergoed krijgt, ik wist niet dat dat mogelijk was....heel veel

  • si78

    Geweldig dat je nog een 4e poging vergoed krijgt meis. Dat is goed nieuws en ik weet zeker dat 10-10 je geluk heeft gebracht! Ik duim voor je, x

  • carry75

    wow meid, wat geweldig, dat je het nog vergoed krijgt. (Niet iedereen is op zijn eigen geld uit blijkbaar in deze crisistijd). Ik hoop van ganser harte dat het je deze keer allemaal goed gaat! Verder spreek ik met Solange voro wat betreft het 'apelazarusduimen'. Ik doe meeeee!!! Sterkte en lots of luck!

  • solange123

    Fijn dat je nog een behandeling vergoed krijgt en ik hoop dat het nu dan toch eindelijk zo mag zijn; zo lang gewacht al, dit moet hem zijn!
    Ik ga me het apelazerus duimen en ontzettend voor je hopen
    En met terugwerkende kracht van harte met je verjaardag!
    Dikke kussen en een knuf

  • mama van sem

    heel veel succes ik duim voor jullie!

  • MMarian

    Wat super dat jullie poging 4 vergoed krijgen.... Dat moet gewoon geluk brengen!!!

  • brainblond

  • Hartewens08

    Heel veel

  • karin30

    Nog van harte met je verjaardag en dat het HEEL VEEL geluk mag brengen!!!!!