4 maanden verder al!

Jeeeetje! Wat gaat de tijd toch hard zeg! Marcelino alweer 4 maanden! 4 maanden.. Haha hij word al zo groot. Onze lekkere vent! Zonder hem zouden we ons geen leven meer kunnen voorstellen! =D

Oohh en dan die hormonen af en toe hahahah! Vooral als je dan een mooie zwangere buik ziet, of een ieniemienie baby.. Dan zou ik het liefst er weer nu aan willen beginnen. Jan zou het niet erg vinden hihi. We zouden eerst zodra Marcelino een jaar was weer gaan stoppen met de pil.. Maar laatst kwam Jan er mee om rond september te stoppen! Moeten het er nog wel even over hebben hihi. Maar ben allang blij om niet weer in december te stoppen! Straks ben ik weer uitgerekend in januari en komt de kleine weer in december haha, liever niet! December is al zo duur. (Haha we hebben het al een beetje uitgerekend *bloos*) Het is vooral nu helemaal erg als ik m´n zus zo mooi zwanger zie! En dan die buik, die wil ik ook weer! Maar eerst nog even uitzwangeren.. Als ik nog zo geduldig ben! M´n zus hoeft nog maar 11 weken en 1 dag! Kan niet wachten tot de mooie kleine meid er is!

Jan en ik willen heel graag iets leuks maken voor m´n zus, zwager, neefje en de kleine meid.. Weten jullie misschien nog een leuk ideetje? Alles is welkom! =D

Geniet lekker van de mooie dagen die nog komen en natuurlijk koninginnedag! (Wat een vervelend woord om te typen!) Wishing you all the best.

Liefs,

Cyrilla, Jan, Marcelino.

388 x gelezen, 0

reacties (0)