aaarrgghhh!!
hoezo mannen zijn zoooo irritant.
na de test van gister, ben ik maar even met mijn mannetje gaan praten.
hem ook de test laten zien.
in de eerste instantie zag hij het niet zo goed, maar na een tijdje kijken zag hij toch ook een licht lijntje.
wat denk je???
nu wil hij het ineens niet!
hij had zelf de afgelopen dagen ook nog een beetje zitten nadenken, en hij vind het nu nog niet het goede moment.
nee, daar was ik zelf ook al achter, maar als het zo is, dan is het zo.
daar kunnen we dan ook niet veel aan veranderen op dit moment.
hij is bang dat onze ouders het een probleem vinden.
ik vind dat echt onzin, waarom zouden mijn schoonouders wel blij zijn dat zijn zusje zwanger is, maar niet als ik dat zou zijn.
van mijn ouders verwacht ik wel enig commentaar, maar die moeten niet gaan lopen zeuren, die passen nooit op, dus die hebben er ook geen last van om het zo even te zeggen.
hij wilde in de eerste instantie dat ik gister nog een test ging doen, maar aangezien we gister een vaag lijntje hadden, zal dat later op de dag niet veranderen, en zeker aagezien ik altijd clearblue testjes gebruik.
hij noemde zelfs het woord abortus.
ik was me toch een partij boos geworden.
onvoorstelbaar zo'n vent.
ik ga dat dus echt even niet doen he!
maar goed nadat de boel een beetje bedaard was, trok meneer wel aardig bij.
ik zei ook al, eerst maar even afwachten en dan zien we wel.
later op de avond was hij zelfs al aan het wikken en wegen hoe we dat met de kamertjes zouden gaan doen.
hij draait wel bij.
maar soms wordt ik er weleens moe van.
dit zou dan de tweede keer zijn dat hij niet blij is.
met de zwangerschap van Wesley reageerde hij precies zo, en was hij helemaal niet blij ermee.
nu kan hij niet meer zonder Wes, maar toch is het een negatieve stempel op zoiets moois als zwanger zijn.
ik wil niet nog een zwangerschap waarin meneer loopt te bokken hoor.
ik ga over een paar dagen weer een test doen, dus wel even wat eerder dan de week die ik eerst voor ogen had.
mocht die dan positief zijn, dan moeten we echt nog goed gaan praten.
mocht hij toch wel negatief zijn, ja dan is er bij ons weer een hoop ophef geweest voor niks.
ik heb ook nog wijzelijk mijn mond gehouden tegen ouders en schoonouders
reacties (0)