40+5

Nou meiden, kleine update..

Ondertussen zitten we alweer 5 dagen na de uitgerekende datum en begint het elke dag toch weer spannender te worden. De leuke datum's die voorbij zijn gekomen om te bevallen zijn helaas voorbij... (bijv. 06-08-2010 of 08-08-2010, 10-08-2010..) nu hebben we 16-08-2010 nog.. 16 gedeeld door 2 = 8 + 2 = 10. Ja ik weet het, zo blijft het... maar toch.. tis dus nog wel een leuke datum! Hahaha..

Hoe gaat het met mij.. opzich nog wel goed. Ik heb alleen sinds vorige week woensdag (04-08) continu pijn in mijn onderrug. De verloskundige zei dat dit te maken heeft met de werking van de baarmoedermond. Nou..prima dus! Das opzich goed nieuws! Alleen.. een week lang continu die pijn is op een gegeven moment niet heel prettig meer. Dan mag ik, en dat weet ik heeel goed, echt niet klagen en dat doe ik ook echt niet meiden!! Want.. wat heb IK nou gehad in de afgelopen 9 maanden??? Dan moet je ff denken he... ja me to... eigenlijk helemaal NIKS!!! Dus.. ik vind het echt niet erg dat ik eindelijk wat voel..

Net heb ik een heerlijke cake gebakken, is net heerlijk warm uit de oven gehaald... maar helaas, ik mag alleen maar ruiken. Ik heb hem gebakken voor onze honden uitlaatservice. Hun wonen bij ons in de straat, zijn dus praktisch buren. Nalou, onze hond, gaat daar altijd elke woensdag en vrijdag heen omdat dat een langere werkdag voor mij is. Lekker de hele dag spelen met honden en plezier hebben. Maar.. omdat ik vanaf afgelopen maandag eigenlijk geen lange wandelingen meer kan maken heeft zij Nalou elke dag meegenomen. (ma di en do 1x de lange wandeling..) (woe en vrij hele dag daar) Dat maakt me zo blij, weet ik dat Nalou lekker elke dag toch krijgt wat ze verdiend.. maakt me gewoon erg blij. Sorry.. ik wil gewoon het beste voor mijn dieren..en maakt niet uit wat voor weer het is, ik ben ALTIJD echt ALTIJD minimaal 1.5 uur weg! Lekker naar het strand/bos of de hei.. heerlijk genieten!! En ja.. straks ook met kind!!
Goed.. heb dus een lekkere cake voor hun gebakken, hebben ze echt verdiend!!

Op naar de kleine zeg ik... begin het een 'beetje' zat te raken, we zijn zo nieuwsgierig en willen nu gewoon graag weten hoe het eruit ziet, ruikt en welke naam we het kunnen geven... *zucht..*

Liefs Marloes.

401 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mariken80

    Jeetje, je moet inmiddels al bevallen zijn .. even spieken .. je bent 4 uur geleden nog online geweest..
    Laat ons niet langer in spanning!!! xx

  • -esmeralda-

    Ik ga kwijlen van die cake...... hahaha... Ik ben nu al ongeduldig.. Laat staan jij! Ik ben benieuwd wanneer ik jouw bevallingsverhaal lees. Alvast heel veel succes!

  • marianeeve

    verse annanas eten wil ook nog wel eens helpen dus hup aan de annanas

  • daroqu

    Kan nooit niet meer lang duren!!! Wachten is altijd shit, ik weet er alles van. Heel veel succes met de bevalling. We horen het wel hoe alles verlopen is, enne.........dan bak je toch noch een cake hahahahaha.
    Liefs Danielle

  • isvh

    Nog heel even geduld!!! Ik was ook zo nieuwsgierig en elke keer denk je voel ik wat?? Zal het dan nu beginnen???

  • wendy1976

    Owwww dit zijn zulke spannende dagen pfff. Maar waarom mag je dan geen stukje cake hebben?? Omdat de cake voor de hondenuitlaatservice is? Dan zou ik er gewoon nog 1 bakken voor jezelf...heb je ook gelijk weer afleiding hihi. Super dat jullie zo lief zijn voor jullie hondje, let maar eens op hoe je dan straks met de baby bent ;-)

    We gaan duimen voor jullie dat er snel een einde komt aan het wachten.

    Liefs van ons.

  • totti

    Ja, genoeg gekletst! BEVAL NOU!!! Je denkt alleen maar aan jezelf, maar hoe nieuwsgierig denk je dat WIJ zijn??? Hahahahhahaa, grapje hè, dat wist je toch wel? Succes hè!
    liefs totti

  • puck

    je begint het nu pas zat te worden??? nou respect ik zou van nieuwsfierigheid uit elkaar barsten haha. mooie hond trouwens op de achtergrond je kan wel zien dat het een heel blije hond is!