Hallo lieve meiden,
Nou, daar ben ik dan met het grote nieuws! Jullie waren even op de 2de plaats gezet want na de echo MOEST EN ZOU ik echt naar mijn werk daarna naar mijn moeder en broer toen naar schoonouders en daarna naar onze neef en aangetrouwde nicht!! Op mijn werk gingen ze helemaal uit hun plaat...(die wisten natuurlijk nog van niks) Ze waren zo verrast, de tranen liepen over onze wangen! Van blijdschap offcourse... ;-) Onze ouders vonden het zoooo schattig...hun klein kind hebben ze even kunnen zien!!
We hadden 3 heeerlijke taarten gekocht bij de Hema en die hebben we lekker opgesmult met iedereen waar we heen zijn gegaan!! Om het goede nieuws te vertellen!! Wat waren wij blij zeg, de nuchtere ik die ik altijd wel blijf maar toch ergens een stukje angst voor een eventuele zeer kleine inimini-kans van slecht nieuws.
De echo:
Wat een leuke vrouw heeft ons geholpen, ik kon gaan liggen op die bank, een heerlijk kussen om me heen zodat ik er helemaal goed voor lag en mn vriendin ook in een heerlijke relaxe stoel. Nou daar gingen we..de grote ZEER GROTE tv werd aangezet..de lichten gingen uit...en daar ging de koude gel zo hup op mn buik! Ohhhh hoeee schattig was dat, daar zwom ons kleine 'Moppie'! Zo noemde ze hem/haar! Hoe cute is dat hé!! Heeel cute.. :-)
Hij (ja sorry.. maar zo noem ik 'hem' gewoon hoor, net zo makkelijk) lag zo lekker met zn armpjes boven zn hoofdje! Hij heeft 2 armpjes, 2 beentjes, de hersenhelftjes, oogkastjes, darmpjes, maagje waren ook duidelijk te zien! De navelstreng was er ook helemaal!! Ohhh sorry hoor maar ik ben zooo blij!! Echt ongelooflijk om zoiets te zien in je eigen buik! Hoe kan zoiets nou he, je hebt er niks over te zeggen het gebeurt gewoon!
Die vrouw nam echt de tijd, en toen hij begon te bewegen... hahaha oh ik moest echt zo lachen! Maar toen moest ik alleen maar meer lachen want hij werd helemaal heen en weer geschud! En dat door zijn eigen mama! Arm kind, die heeft wat te verduren daar, want ik lach zoveel!!! Elke dag weer, en weetje..telkens als ik nu lach moet ik aan hem denken: 'ohjee nu wordt je weer door elkaar geschud'! hahaha...
Gelukkig is ie dus ook wakker geworden en lag lekker heen en weer te hupsen..zooo cute!! Ik kan hem nu al opvreten! Hihihi.. :-P
Nou meiden, echt waar.. je kan mij nu niet vrolijker en gelukkiger krijgen!! Ongelooflijk bijzonder gewoon!!
Nou wat kleine weetjes verder: de baby is tot nu toe lekker gezond, zeer mooie en regelmatige hartslag, 5.6cm groot, heeft 2 armpjes en 2 beentjes en het zag er allemaal hardstikke goed uit. De kleine is volgens de meting al wel verder, dus geen 11 weken en 2 dagen maar 11 weken en 5 dagen! Ook ligt mijn baarmoeder nog aardig laag, vandaar dat ik dus heel veel plassen! Maar dit komt wel weer goed zei ze, het moet allemaal nog zoveel groeien!
Ook denk ik dat jullie wel zeer benieuwd zijn naar de echofoto's, maar die worden nu ongeveer ingescand en dan kan ik ze vanavond hier plaatsen! Dus helaas, daar nog even geduld voor hebben!
Liefs van een hele hele blije mama....ik blijf maar dromen!
Wij zijn verliefd, hardstikke verliefd!! *zucht...*
reacties (0)