Zou het dan toch....???

Op het moment heerst er in huize Brobo een bepaalde spanning... wel een gezonde en vooral spannende spanning!! Want afgelopen zondag was mijn NOD en er is, nu al 4 dagen verder, niks niks niks te bekennen. (stiekem vinden wij dat helemaaaaal niet erg...hihi..)

Het enige waar Loesje last van heeft zijn al 3 dagen lang krampen onderin mn buik, alsof telkens de menstruatie kan doorbreken. Maar telkens als ik naar de wc ga is er niks! Joepie!! denk ik dan!!
Ook had ik last van mn 'kop'.. hoofd dus...oh wat is dat vervelend zeg! Heb dat namelijk nooit, en nu had ik het kon ik er nog geen paracetamol tegen innemen ook. Maar hopelijk voor een goed doel, onze beebje.

Nou ja, wij wachten rustig af.. zondag was de test nog zo negatief als wat. Vrijdag weer testen, hopelijk dan zo positief als maar zijn kan!!!! Spannend!!!

Vind het wel heel apart dat ik al 3 dagen lang mijn onderbuik voel... ben nooit ziek en heb nooit ergens last van! Vandaar dat dit gewoon zo opvalt.

Duimen jullie mee voor het sprookje dat toen nog geen sprookje was!?!

382 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Maenade

    Spannend! Maar paracetamol mag je wel nemen hoor, tot 3000 mg per dag, dat is 6 tabletten per 24 uur. Niet voor niets pijn gaan zitten lijden meid!

    Snel weer testen! xxx

  • wondertje-noelle

    spannend!! Testen testen testen!! Dan weet je het zeker... Succes..

    Groetjes Chantal

  • Elsbeth29

    Ow wat spannend zeg, ik zal ook voor jullie duimen. Ik zou trouwens gewoon proberen om te testen. Probeer die van het kruidvat eens, die is heel lichtgevoelig en slaat vrij snel aan! X

  • sjaane

    ik duim voor jullie mee.
    Waarom wacht je zolang met nog een test, het zou nu echt al wel moeten kunnen!

  • isvh

    Oh Spannend zeg! Ik zou inderdaad gewoon een testje doen. Elke twee dagen verdubbeld het hcg dus dan zou je denk ik n u wel wat moeten zien.
    Nou ik duim bvoor je meid!
    Liefs Inge

  • pinky

    spannend......Maar als ik jou was deed ik ook z.s.m een testje,kan van de ene op de andere dag totaal anders zijn. X