Begin IVF/ICSI

Hoi meiden,


Ik ben bewust even een tijdje weggeweest van babybytes, maar vanmorgen dacht ik ineens.. laat ik weer eens een kijkje nemen :).

Ondertussen zijn mijn vriend en ik, na een korte pauze, 11dagen geleden begonnen met IVF/ICSI. Dag 8 echo zag er mooi uit. 7-8grote eiblaasjes en baarmoederslijm zag er ook goed uit. Het spuiten komt mij al wel een beetje uit mn oren nu ;). Soms is het echt zoeken naar een plekje om te kunnen prikken. Heel mn buik is heerlijk beurs aan het worden. Vanmiddag mogen we weer terug naar de gyn. Ben erg benieuwd naar de echo dan :).


Liefs x

478 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sab2005

    Ha Brenda,
    Ik lees nu pas je berichtje, want ik ben op 1 juni al bevallen van onze zoon Siebe.
    Hopelijk gaat het jullie nu ook snel lukken met IVF/ICSI.
    Veel succes!

    Groetjes,

    Sabrine

  • bloempje-84

    Wat een gedoe allemaal he! maar het is het zoooo waard! ik zat ook onder de blauwe plekken op mn buik en last van de hormonen, maar ik heb nu al 21 weken een mooi ICSI wondertje in mn buik zitten :)

    succes

  • nerena

    Heel veel succes!!!

  • xXxpoekiesxXx

    heel veel succes.

  • jootje27

    Hoop dat de pauze je goed heeft gedaan!
    Heel veel succes! Duim voor je!