Een tweeling

Ik moet nog even bijkomen van mijn afspraak bij de gynaecoloog! We zijn er zowat de hele avond geweest. Voornamelijk wachten in de wachtkamer. Om 19:45 uur werden wij eindelijk geroepen. (Afspraak was eigenlijk om 18:15 uur maja). Het was een heel mooi bijgebouw, strak, modern maar zooo warm. Had helemaal een rood hoofd. De arts was heel aardig en hij kon gelukkig Engels. Hij vroeg alleen wanneer mijn laatste menstruatie was en of we al een echo hadden gehad. Nee dus en ik mocht gelijk achterin gaan liggen. Was nog geen eens 5 minuten binnen lol. 
Ik kreeg een inwendige echo (had ik nog nooit gehad, dus was best spannend). Maar viel uiteindelijk wel mee. Tja en dan lig je daar half naakt en zie je inderdaad een "kikkervisje". Gaaf! Helemaal blij :wub 
Toen de gynaecoloog een beetje heen en weer aan het draaien was vond ik het nog niet raar. Maar de verklaring was... er zijn TWEE :baby :baby !!!  

Dat was wel even slikken, juist omdat ons dochtertje net 13 maanden is! 
Dan hebben wij straks 3 kleintjes OMG dat is wel een grote verandering aaaaaaah paniek! 
Maar we zullen het wel redden. Dat weet ik zeker. 

Nu maar eerst even alles laten bezinken. We mogen volgende week weer langs komen voor een volgende echo en een bloed en urine test. Het blijft allemaal heel spannend. Juist omdat dit nu weer een hele nieuwe belevenis is. 

447 x gelezen, 0

reacties (0)


  • yloon84

    Sow wat een nieuws, dan feliciteer ik je maar 2X he!
    Jullie redden het wel.

  • Murielle

    Jeetje wat een verrassing!!! Gefeliciteerd!! Ik ben zelf 1 van een tweeling!
    Wat vond je moeder ervan?? :-)
    We zullen elkaar vast en zeker een keer ontmoeten want zo ver wonen we niet van elkaar vandaan!!
    Nogmaals gefeliciteerd! Leuke blog! Xx

  • BonBinie

    Bedankt voor alle felicitaties

  • ExpatMama

    Zie ik het nou goed op de echofoto dat ze eeneiig zijn?

  • ExpatMama

    Waaaaaat?!? Wat een fantastisch nieuws! Niet één, maar twee kloppende hartjes... Dubbele felicitaties! Kan we wel voorstellen dat je het spannend vindt, jeetje! Het valt vast allemaal op z'n plaats.
    Had je een vermoeden, of helemaal niet?
    Liefs!

  • Mariana1986

    Zo leuk twins! En lijkt me ook best pittig! Zie het positief! Ze groeien met elkaar op! Zijn nooit alleen en hebben altijd een persoon die hun begrijpt! Spannend!

  • Ikhebjullielief

    Spannend!!!! Van harte!!

  • joosje-b

    Tweeee! Gefeliciteerd meis. Statistisch gezien heb ik ook een grotere kans op een tweeling, maar het lijkt me een hele 'schok' om te horen dat het er twee zijn. Ik hoop dat je het inmiddels kan zien als een kadootje extra ;-) Veel geluk deze zwangerschap. X