Het gaat hier heel goed!
We zijn op kerstavond bij mijn moeder geweest met de familie, Lizzy was het hoogtepunt van de avond. Iedereen is zo gek op haar, en dan vooral oma en tante. Ze kunnen niet van haar afblijven, heel leuk! We hebben lekker gegeten met zn alle. 's Avonds laat gingen we weer naar huis, waar onze hond een leuke verrassing had. We hadden de zak met vieze luiers in de gang gezet om naar buiten te brengen (domdomdom) en dat vond onze hond natuurlijk hartstikke leuk, die had dus alle luiers uit elkaar getrokken en door de hele gang verspreidt, leuk binnenkomen!
1ste kerstdag heeft Lizzy haar eerste wortelhapje gehad, ze vond het maar raar! Daarna zijn we naar mijn vaders familie geweest, ook heel gezellig. Ik zie mijn familie nooit, iedereen woont ver weg. Mijn oma van bijna 91 was er ook nog bij. Ook daar stal Lizzy de show. Paar mensen hadden haar nog niet gezien. Lizzy vindt het helemaal te gek, hoe meer mensen hoe meer vreugd, ze lacht dan ook naar iedereen! Ook hier waren we weer tot savonds laat en moesten ook nog 1,5 uur naar huis rijden, dus ik was weer benieuwd wat onze hond nou weer had uitgespookt. Dit keer was ze naar boven gegaan, wat ze nog nooit had gedaan. Ze had alle kamers even uitgeprobeerd en vervolgens durfde ze niet meer naar beneden. Ook weer een heel gedoe, zie een hond van 30 kg maar naar beneden te krijgen haha.
2de kerstdag zijn we een kinderstoel voor Lizzy gaan kopen, het is de bloom geworden. Daarna nog even naar mijn moeder geweest want we zouden gaan gourmetten maar hadden geen spiritus. 's Avonds hebben we lekker met zn tweeen gegourmet en wat cadeautjes uitgepakt.
En nu is de kerst alweer voorbij. De tijd vliegt nu Lizzy er is.
Lizzy heeft sinds 1ste kerstdag elke dag een wortelhapje gekregen en vandaag heeft ze het heel goed opgegeten. Ze heeft alleen wat leuks geleerd van papa, tong uitsteken en dan hard blazen, dus dan vliegen de spetters in het rond. En vanochtend waren dat dus wortelspetters, alles zat onder! En een lol dat ze had haha ik wat minder.
Donderdagavond gaat Lizzy voor het eerst logeren, bij oma. Wij hebben een etentje van Jaimie zn werk. Vrijdagochtend gaan we bij het kdv kijken. En 's avonds gaan we naar mijn moeder, spelletjes doen enz en natuurlijk het nieuwe jaar vieren. Ik hoop dat het net zo'n gelukkig jaar wordt al 2010.
Ook heb ik laatst mijn schoonmoeder laten weten dat ik het goed wil maken. Ik blijf me er namelijk steeds heel erg druk om maken en dat wil ik niet meer. Zij leeft zo ongezond dat ik denk dat ze niet meer heel lang te leven heeft en ik zou er niet mee kunnen leven als ik haar daarvoor niet meer gesproken heb.
Zo, dat was weer even een update over hoe het hier gaat. Hieronder nog wat foto's van ons meissie.
Kussies Fleur en Lizzy
Ze kan het bíjna
reacties (0)