geweldig he zo'n buikje, geniet er zelf ook zo van. en shop ze gerust hoor, is nou eenmaal gewoon leuk om te doen.
Ik ben ook benieuwd naar je buik, plaats maar snel een foto ;-) Leuk hé SHOPPEN!! Ik blijf ook maar kopen haha... Fijn dat alles zo goed gaat!! Prettig weekend X
heerlijk he die dikke buik hahha ik geniet er ook volop van
xx miranda
fijn dat alles zo goed gaat! geniet van je mooie buikje xx
oh wat leuk ik wist niet dat het een meisje ging zijn. grtjs
Wat heerlijk dat het goed gaat met je kleine meid,en een buikje geniet er lekker van.
Wanneer krijgen een mooie foto van je buik te zien, hihi...we worden nieuwsgierig! Top om te lezen dat je zo geniet! Hier weer aan de klus...
Geweldig, steek je buik maar trots vooruit, iedereen mag m zien...;) Zou ook helemaal los gaan met shoppen, groot gelijk...geniet ervan, het is je gegund!!
wat een heerlijke blog! enneh... als je nou voor je eigen meid klaar bent met shoppen en je kunt je niet inhouden.... je mag voor mijn kleine best nog wel even tekeer gaan hoor! haha!
lekker meid! wat gaat de tijd toch snel.Geniet er lekker van...
Heej Fleur, wat fijn dat alles goed gaat, geniet van de mooie momenten en het zien groeien van je buik! Houdt ons op de hoogte met je goede verhalen, dat geeft ons vertrouwen! Liefs Bertine
Leuke blog om zo van je te lezen!!!!!
En zo heerlijk om te shoppen!!!!! dat mis ik wel hoor. heb 1 setje neutrale kleertjes gekocht. En voor een jongen heb ik nog zoooooooooo veel kleertjes dat het gewoon zonde is om nu weer veel te kopen.
Das wel jammer. dat ik nog wist dat het een meisje zou zijn heb ik wel lekker geshopt, maar nu die spulletjes omgeruild en de kleerttjes maar ingepakt als kraamcadeau.
Fijn dat het goed met je gaat en veel plezier met het shoppen he!!
he meid, wat geweldig om te lezen dat het zo goed met je gaat, en een buik geweldig.
jouw verhaal helpt me even deze onzekere periode door te komen. ben heerlijk aan het genieten maar ook een klein beetje bang. had jij dat ook?
nou meid geniet, en kleertjes. com is helemaal geweldig. koop er regelmatig wat voor mijn kleine meid.
liefs elvira
Wat een mooie blog, ik krijg het zelf helemaal warm vanbinnen. Wat mogen we toch gelukkig zijn hé.
Dikke knuffel. xxx
wow, dan ben ik nu wel benieuwd naar die buik, tijd voor buikfoto??? Super dat het zo goed gaat!
Ik wil die buik weleens zien! haha, waar blijven de foto's?
Wat fijn dat het zo lekker gaat, en shoppen is heerlijk bevredigend. Bijna net zo lekker als een reep chocola wegwerken haha. De voorpret van kleertjes en inboedel kopen voor die kleine lijkt mij echt een genot. Hopelijk heb je niet al te veel last van je hartritme en wordt het niet erger. Rustig aan doen! Geniet lekker verder meis (nu mét buik), je hebt het verdiend. Liefs.
hihi en wanneer mogen wij die buik eens zien dan.......
Wat fijn dat het verder allemaal zo loopt.. je hart krijgt nu natuurlijk ook meer te verduren duren dus houd het maar goed in de gaten.. en geniet lekker van je groeiende buik, voordat deze in de weg gaat zitten hahah..
reacties (0)