My mommybike

zaterdag is mijn fiets opgehaald :)

een supercoole staalblauwe mama fiets met roze letters (blijf toch een girly girl haha)

over een maand op vakantie en als we terug zijn is Bent bijna 9 mndn.hopelijk kunnen we dan al wat kleine stukjes gaan fietsen....lijkt me heerlijk en heb er superveel zin zin.

ons menneke zit echt al supergoed, stabiliseert zelf maar als hij moe wordt laat hij zich gewoon vallen dus hij zit natuurlijk nog niet goed genoeg voor de fiets. maar dat komt vanzelf goed!!!

hij gaat ineens in sneltreinvaart,rolt alle kanten op en tijgert (achteruit haha) hij wil de hele dag zitten. en hij doet alles na, als ik uit een glas drink wilt hij ook een slok ..... als ik de lamp aandoen wil hij ook op de knop duwen, als we aan het spelen zijn samen kijkt hij heel goed hoe ik iets doe om het vervolgens na te doen.

een hele week maar 1 nachtvoeding :) (toevalllig vannacht 3 maar hij had flink doorgelekt dus denk dat zijn 2e of 3e roep eigenlijk was omdat hij nat was (foei mama.....) nu voor de nachten maar pamper maatje 4 aan gedaan,kan iets meer hebben.

verschoon hem liever niet 's nachts om het zo rustig mogelijk te houden.

verder doet hij het super, even een paar dgn wat slechter gegeten maar we denken dat hij het hele gepureerde een beetje beu was.geef hem nu af en toe stukjes van dingen en dat vindt hij echt geweldig.

slapen blijft een ding he, hij is gewoon en echt gezelschapsdier en wil geen seconde  missen van alles..... maar meestal wint de slaap toch ;)

met de dag worden we verliefder en verliefder op ons kind.......en lief is niet meer zo negatief over een eventuele 2e ....yeahhhhh, niet dat die nu al komt hoor....ik wil eerst helemaal op en top genieten van ons ventje maar ik ken mezelf en ik weet zeker dat ik over een jaar of 2 weer de kriebels krijg,....dus hopelijk hebben we dan weer geluk!!!

maar voor nu echt superhappy en trots op en met ons heerlijke ventje!!!

444 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ikbenmoedergeworden

    Gaat lekker dus! Ja hier nog steeds 2 maal per nacht ook hoor, vannacht toevallig een keer, maar dat is een hoge uitzondering! Dat verliefder worden, heerlijk he! Zoveel liefde dat er door me heen stroomt af en toe alleen al als ik haar hoor, of een voetje zie. Ben blij dat jullie ook zo genieten!

  • Nima~Boy~Girl~Boy

    Oh, heerlijk, straks lekker fietsen met Bent!
    En wat fijn dat hij het zo goed blijft doen nu... Met z'n ups en downs, maar die hebben wij, als volwassenen toch ook !

    Geniet ervan meissie!

    Liefs XxX

  • mama*van*jet

    foto, foto!!! heerlijk joh fietsen met de kleine,,,

  • k.i.d.

    dat fietsen is echt supper...zondag met birke een langer stuk gefiets, 40 minuten ongeveer, halverwegen viel ze tegen mijn arm aan in slaap,,,was ook een stuk langer dan de ritjes naar opa....en ze heeft een heel tijd naar mijn been zitten graaien en aaien dat op en neer gaan van mijn gekleurde broek vond ze heel fasinerend , daar van werd ze ook moe natuurlijk..

  • HollyHobbie

    ben benieuwd!!! ik wil ook graag fietsen maar jah Tijn is nog maar 4 maandjes :-)...
    fijn dat alles zo goed gaat met Bent...en leuk he dat hij dingen na doet ...

  • Papaya

    Wat een heerlijke positieve blog, word er helemaal blij van!

  • nija

    hoop dat je heel snel plezier hebt van je fiets! niks zo leuk als fietsen met een klein kindje! heerlijk!