25 weken

Hoihoi,

Heb eigenlijk niet zoveel te melden. Ben nu 25 weken. Ondertussen lekker 2 keer over een weekendje weg geweest. 1 x met mijn lief (Volendam) en 1 x met kinderen en vriendengroep. Gezellig met zijn allen in een grote kampeerboerderij.

Vriendlief heeft ondertussen een Wii met balancebord (Fit Plus)g ewonnen. Ik baal wel een beetje.......ontzettend verslavend en sommige oefeningen zijn te intensief voor me. Geniet er wel van hoe Marcel en de meiden op het bord staan te draaien. Wij komen allemaal dus wel aan de noodzakelijke beweging. Wacht maar tot na de bevalling.......dan is die Wii voorlopig alleen voor mij ;).

Zaterdag komt het kamertje......kunnen we daar ook lekker verder mee aan de slag.

Sneeuw. De laatste sneeuwberg in de tuin smelt ook langzaam weg. Nou, ik heb genoeg sneeuw gezien voor een hele lange tijd. Dus......laat maar komen dat voorjaarszonnetje.

De vermoeidheid is een stuk minder geworden. Heb gelukkig weer wat meer energie. De kleine bleef maar in een stuit liggen (weet het....het kan nog alle kanten op....maar had het vermoede dat de uk toch een voorkeur had). Met 24 weken kon de verloskundige ook al de ligging van de kleine bepalen. Dat lijkt niet vaak voor te komen. Sinds vorige week voel ik veel getrappel boven. Ik heb er weer vertrouwen in dat het geen stuitje gaat worden.......zou niet weten wat ik moest doen. Normale bevalling of niet. Wil geen risico nemen met de kleine, maar wil voor de grote meiden niet zo lang in het ziekenhuis liggen. Maar......zoals ik al schreef.....de kleine ligt nu regelmatig goed :)

Eerste kleertjes inmiddels aangeschaft. Nu nog een datum prikken om samen de kinderwagen e.d. uit te zoeken. Verloskundige en kinderopvang (kleine gaat straks 1 dag naar de creche) is inmiddels ook geregeld. Gelukkig hebben we geen last van een wachtrij. Moet er straks wel aan wennen om de kleine naar de creche te brengen. Ga liever werken terwijl de kleine lekker in zijn/haar eigen bedje kan blijven liggen. Maar ja, spelen met andere kinderen is ook niet verkeerd. De kleine zal verder voornamelijk oudere kinderen (5+) om zich heen hebben.

Verlof. Wilde tot 36 weken blijven werken. Maar heb inmiddels besloten met 34 weken te stoppen. Ben ik lekker vrij als de meiden mei vakantie hebben......en ik ga weer aan de slag als de zomervakantie van de meiden voorbij is. Meiden ook in hun sas dus.

Nou, dat was het dan voor even.

Tot blogs!

536 x gelezen, 0

reacties (0)


  • gwennie

    Hallo,hoe gaat het nog met je?en met je nichtje?k'dacht cojo zit nog in winterslaap hihi,k'ga eens berichteke sturen se .

    liefs xx

  • gwennie

    25 weken?gaat het vlug.ben blij voor je dat je vermoeid best weg is,want dat weegt zwaar op je gemoed.Je gezin is er ook nog en het huishouden .

    En anders geen kwaaltjes?

    grtjs

  • ysje

    klinkt allemaal heel voorspoedig. En wat gaat de tijd inderdaad snel zeg! Groetjes, Yvette

  • lieverdanlief

    Lekker dat het zo allemaal naar wens gaat.
    Heerlijk.Genieten maar..

  • fela

    geweldig al 24 weken ben zo blij dat je geniet. Oh de WII mijn jongens hebben er ook eentje ik heb een paar weken geleden het spel just dance gekocht voor mezelf het is echt heel leuk je. En dan krijg ik ook beweging als ik niet naar de sportschool ga

  • fela

    geweldig al 24 weken ben zo blij dat je geniet. Oh de WII mijn jongens hebben er ook eentje ik heb een paar weken geleden het spel just dance gekocht voor mezelf het is echt heel leuk je. En dan krijg ik ook beweging als ik niet naar de sportschool ga

  • The3Ladys

    Dat is super zeg. Je hebt een lekker vooruitzicht. Een onvergetelijke grote vakantie.
    Meis geniet nog even lekker door.

    Liefs
    m&mtjes en Bianc

  • bloemetjes

    tjee wat gaat dat snel........................

  • kathy v balen

    mijn dochter heeft ook een wij maar ze moet nog wel even een paar spellen erbij hebben maar ze is ook zo lekker jarig hahah. gaat wel even lekker hard nu alweer 26v week heen. ik ben echt wel heel erg blij dat je er van genoten heb met je vakantie meid
    xx

  • Agnes J 74

    Hoi Hoi,
    Ook wij hebben een wii en de kinderen zijn er dol op en dat balance board ja die gaat er zeker ook nog komen als het aan mij ligt haha Lekker na de bevalling daar op beginnen. Wij hebben de bugaboo gekocht echt een aanrader, hij rijdt heel soepel. Wij krijgen de babykamer 25 maart ik heb daar zo'n zin in, kan niet wachten tot ie komt.
    Nou fijne dag nog en groetjes van mij